Prachařově mámě se zhmotnila role v trapném a neúspěšném seriálu! Skončila!

 Celebrity 
21. dubna 2016 04:54 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Dana Batulková to zkrátka nemá jednoduché ani v seriálovém, ani v reálném životě! archiv Nova
Herečka Dana Batulková skončila! Jak v trapném a nesledovaném seriálu Drazí sousedé, které se odebral do propadliště dějin, tak i v reálu. V obojím jako zastupitelka. Po necelém roce a půl odstoupila ze zastupitelstva Prahy-Kolodějů. Sama herečka neměla údajně nejlepší renomé.

Na uvolněnou židli prý mohl nastoupit její syn, herec Jakub Prachař, ale nechtěl. Odmítl to a věděl asi proč. Politika je velmi nevděčná. Navíc se v rozpočtu městské části objevily dokonce velké finanční nesrovnalosti.

Podle místních prý u Dany Batulkové nechyběla naprostá oddanost ke svému stranickému lídrovi Passerovi a nenávist vůči komukoliv, jehož on určil. Zda je to pravda nebo hrozná pomluva, je otázkou. Nechyběla zásadní chystaná změna územního plánu, aby se zhodnotily více něčí pozemky a občané byli prý ti poslední, o které šlo. Spíš o ego, moc a peníze.

Ale je možné, že Batulkové někdo záviděl, že je úspěšná herečka, má úspěšného a známého syna a vydělává i slušné peníze. Proto se třeba některým obyvatelům nemusela herečka zrovna zalíbit.

Jestli Batulková s politikou na dobro skoncovala, nebo se bude ještě někdy ucházet o možnost být v politice, ukáže asi až čas. Nyní je jasné, že žádná závratná kariéra ji zatím nečeká!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zoufalý Ivan Vyskočil nevěří, že jeho syn spáchal sebevraždu. Jeho tělo ještě ani nepohřbili

Styl

Mirka (54): Sestra kvůli mně zemřela, nevyrovnala jsem se s tím roky

Tech

Mega raketa mise Artemis I má za sebou zkoušku mokrých šatů. Na Měsíc se poletí už v létě

Zavřít reklamu