EXKLUZIVNĚ: Objevili jsme chalupu z komedie Líbáš jako bůh! A proč Kaiserovi hrozil vyhazov?

 Celebrity 
14. září 2015 00:05 / redakce
  0
📷
6 fotografií v galerii
Tohle je chalupa ze slavné komedie Líbáš jako Bůh! Málokdo by ji hledal právě tady VIPstory.cz, Falcon
Málokdo by hledal krásnou poloroubenou a poměrně velkou chalupu z komedie Marie Poledňákové Líbáš jako Bůh právě tam, kde je. Jiří Bartoška, Kamila Magálová, Eva Holubová, Oldřich Kaiser, Nela Boudová či Jaroslava Adamová vyrazili na hory právě sem, do romantických Krkonoš.

Ovšem nejeli na dovolenou, ale kvůli natáčení filmu, který vznikal v letech 2007 až 2008. Řada lidí se ptala, kde že stojí krásná, udržovaná chalupa, kde dostane Oldřich Kaiser do hlavy míčem, jenž před tím spadne do dortu a Nela Boudová ho hodí z terasy dolů.

"Natáčelo se tady v Harrachově a je to trochu podvod. V záběru, kde herci jdou od auta do kopce je jiná chalupa a tahle, filmová, stojí na opačné straně silnice. Mají to nějací lidé z Liberce s dětmi a jezdí sem dost často," prozradil VIPstory.cz obyvatel nedaleké chalupy, který si na natáčení pamatuje.

"Tehdy prý paní Poledňáková zakázala Kaiserovi pít. Nesměl se dotknout alkoholu. Kdyby to prý jen jedinkrát porušil, okamžitě by skončil. Takže ho všude hlídali," podotkl pamětník.

Ve filmu si zahrála chalupa jak jakoby v létě, tak i v zimě. Ovšem zima byla lehce kašírovaná, protože šlo o sníh, který vyrobili technici z Barrandova.

Dnes chodí stovky turistů na Rýžovišti v Harrachově okolo chalupy, kde v Líbáš jako bůh odpočívala hlavní postava příběhu, profesorka francouzštiny Helena Altmanová, v podání herečky Kamily Magálové, téměř bez povšimnutí. Tak schválně, až pojedete do Krkonoš, zkuste si tuhle slavnou chalupu najít.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Václav Neckář vyvrací fámy o své hospitalizaci i křehkém zdraví: Mrzí mě, co se o mně píše, nejsem v...

Styl

Přichází podzimní rovnodennost. Naše minulost i budoucnost se v tento čas prolínají, tvrdí astroložka

Tech

Největší krytý oceán světa používá americká armáda pro testování svých válečných lodí a ponorek