Tahanice v rodině slavné zpěvačky nekončí! Kdo vysál z účtu deset milionů?

 Celebrity 
12. září 2015 03:02 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Bobbi Kristina skončila podobně jako její slavná matka, utopila se ve vaně archiv
Týden po pohřbu jediné dcery zesnulé zpěvačky Whitney Houston přišli vyšetřovatelé s obviněním, že Bobbi Kristinu Brown zabil její žárlivý manžel, Nick Gordon.

Správkyně pozůstalosti Bedelia C. Hargrove na něj minulý měsíc podala žalobu. Gordon nyní požádal vyšší soud okresu Fulton v americkém státě Georgia, aby tuto žalobu zamítl s odůvodněním, že nemá trvalý pobyt v Georgii, ale na Floridě. Kromě toho popřel většinu obvinění včetně toho, že Bobbi Kristine podal drogy a poté ji položil do vany. Přiznal však, že v zmíněnou noc byl venku a že se díval na záznamy z bezpečnostních kamer.

Bedelia C. Hargrove ze smrti dcery zesnulé zpěvačky Whitney Houston viní právě Gordona a žádá od něj deset milionů dolarů, které zmizely z účtu zemřelé. Hargrove v žalobě uvedla, že 31. ledna, tedy v den, kdy našli Bobbi Kristinu bezvládně ležet tváří dolů ve vaně v jejím domě, přišel Gordon domů opilý. Dvojice se údajně začala hádat po tom, jak si Gordon prohlédl záznamy z bezpečnostních kamer a následně ji na základě nich obvinil z nevěry. Pak údajně podal Bobbi Kristine drogy, následkem čehož upadla do bezvědomí, a přenesl ji do vany plné vody. Následně se převlékl a šel zpět mezi hosty, kteří se v domě zdržovali, přičemž prý dával sexuální návrhy jedné z žen. Obvinila ho také z krádeže 10 milionů dolarů z jejího účtu v době, kdy již byla v kómatu. Bobbi Kristina zdědila celý majetek své matky.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...