Trpí snad Luba Skořepová vážnou nemocí? Co se to s ní děje?

 Celebrity 
09. srpna 2015 00:06 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Luba Skořepová se sice snaží vypadat dobře, ale její váha jde stále dolů facebook
Herečka Luba Skořepová si prošla peklem. Poté, co se jí údajně proděravěla střeva, podstoupila nejednu složitou operaci a vypadalo to, že z postele už nevstane, zase chodí, usmívá se a šaškuje před objektivem fotoaparátu. Jenže jak lékaři, tak její přátelé o ni mají strach!

V 91 letech je herečka v relativně dobré kondici. Tedy na to, čím si prošla, určitě. Jenomže váží pouhých 47 kilogramů a s váhou jde stále dolů. Prý nemá chuť k jídlu a váhu považuje za normální.

"Já se bojím, aby to nemělo úplně jiný důvod, o kterém se mluví už pár týdnů. Aby tam nebyla nějaká vážná nemoc. Luba je sice nezmar, ale znáte to. A to, že někdo takhle hubne, to může být právě ten důvod," svěřila se VIPstory.cz jedna z hereckých kolegyň.

"Luba nikdy nebyla jako Růžičková nebo Myslíková, vždy byla štíhlá, ale tohle je moc. Ona se snaží být veselá a nepoddat se tomu, ale je vidět, že síly jí ubývají," míní kolegyně.

Skořepová je "ubytována" na LDN oddělení, kde má stálou péči. Může na procházky, ráda se hezky obleče, nalíčí. Domů, do svého bytu na Vinohradech se už asi nevrátí. Není tam výtah. A starosti o svou chalupu v Českém ráji už by taky nezvládla. "Už tu čekám jen na to jedno. Už to není úplně tak veselé," svěřila se prý před časem ve slabé chvilce spolupacientce. A to přesto, že Skořepová všechny okolo baví historkami a snaží se, aby z ní čišila dobrá nálada.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Christina Ricci kvůli rozvodu musela prodat i svoje kabelky. Manžel ji fyzicky a psychicky týral

Styl

Friluftsliv je další skandinávská tradice, která zlepšuje psychickou pohodu během podzimu a zimy. Dokáže...

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte