Bývalá televizní hlasatelka Tomsová to dala dohromady s Werichovo objeveným synem! Co za tím vězí?

 Celebrity 
15. ledna 2015 13:36 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Bývalá hlasatelka, dnes moderátorka Marie Tomsová to dala dohromady s nedávno objeveným Werichovo synem - Jiřím Werichem Petráškem. Na štěstí jen pracovně..  archiv
Bývalá televizní hvězda, hlasatelka a později moderátorka, která si dokonce střihla roli reportérky v komedii Slunce, seno a pár facek Marie Tomsová, to dala dohromady s nedávno objeveným synem herce Jana Wericha! Co za tím vězí, že se objevuje po jeho boku. Co spolu s Jiřím Werichem Petráškem, který jakoby otci z oka vypadl, mají?

Tomsová se dál věnuje moderátorské práci a moderuje i různé prestižní akce. Teď je ale často vídána právě s ředitelem jedné ze severočeských škol, který i hraje v televizních seriálech a novináři se o něj pomalu perou.

„Co spolu máme? Pořad spolu máme, tedy začínáme jezdit po vlastech českých s takovou veselou talk show – ON & ONA aneb potkala jsem Wericha,“ prozradila Marie Tomsová, která snad vůbec nestárne.

Prý desítky let trpí komplexem, že ač se setkávala s celou plejádou významných osobností, s velkým českým hereckým guru Janem Werichem neměla tu šanci se osobně poznat.

„Až před časem mi do života vstoupil on, mého gusta, vtipu a humoru šampión Jirka Werich Petrášek, a tak jsme si řekli, že každý máme tolik zážitků, vtipů, a věcí, o které se můžeme podělit. Tak budeme jezdit za diváky a budeme se společně smát. Vždyť v téhle době je tak málo důvodů pro to, aby se člověk zasmál, proto se pokusíme o to, aby se lidi bavili,“ dodává bývalá hlasatelka.

Werichův syn, který vypadá přesně, jako jeho otec za mlada, když hrál s Voskovcem říká, že pro Tomsovou by i do ohně skočil.

„Další mučedník ze mě už asi nebude, ale s Maruškou cokoli na světě, tedy ve vší počestnosti, protože ona je šťastně vdána a já šťastně ženat. Ale náš pracovně přátelský vztah je i o tom, že muž a žena spolu mohou trávit hodně času, a přitom spolu nemusejí spát. Jen se smát,“ říká s humorem sobě vlastním Werich Petrášek o spolupráci s Tomsovou.

Jejich diáře se už teď pomalu plní termíny na jejich novou zájezdovou talk show, v které budou taky mladí, začínající nebo nějak zajímaví zpěváci a hudebníci.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová předhodila fanynkám svého bratra Cyrila. Její holčičky ho hned začaly obdivovat

Styl

Středomořská strava prokazatelně snižuje riziko vzniku mnoha závažných onemocnění

Tech

Rusko vzkřísilo muzejní obrněné transportéry BTR-50P. Jejich bojeschopnost je ale pochybná