Akční hrdina Mel Gibson první den ve Varech moc neboduje. Je to prcek a ještě dělá ofuky! Aspoň, že se oholil...

 Celebrity 
04. července 2014 15:00 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Mel Gibson už se vaří ve Varech! Foto: Twitter, Archiv vipstory.cz
Už se to tam hromadí, už se to vaří! 49. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je tu. A hlavní hvězda Mel Gibson už taky přiletěl! Dnes večer během slavnostního zahájení by měl převzít od prezidenta festivalu Jiřího Bartošky Křišťálový glóbus za přínos světové kinematografii.

A jak někteří doufali, zarostlou bradku si Gibson konečně oholil, takže nebude na červeném koberci vypadat jako ”santusák”, ale jako hollywoodský herec, jehož obličej na fotografii poznáte na první pohled. Při setkání naživo byste ale možná trochu tápali, jelikož Mel je mnohem, ale mnohem menšího vzrůstu, než byste čekali... Ovšem jestli k sobě pustí samotné fanoušky na případných pár snímků na památku, či fotografy vůbec, to se ještě uvidí! Už na letišti se nejprve zdráhal vylézt z letadla a během přesunu k autu se se svým necelým metrem osmdesát obořoval na přítomné paparazzi a mával rukama, ať ho nechají na pokoji.

Snad do té večerní slávy trochu vychladne a nasaje přívětivější náladu. Má totiž co dohánět. Na jeho předchůdce, loňského hosta Johna Travoltu, všichni vzpomínají s úsměvem právě proto, že se otiskl do naší paměti jako příjemný a usměvavý chlapík. Na nějaké mrňavé americké ”ofuky” tu nikdo není zvědavej!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Ukázalo se, že Madonna ve své sbírce skrývá dávno ztracený obraz. Měl zmizet z Francie koncem 1. světové...

Styl

Začal čínský nový rok ve znamení králíka. Pro většinu znamení zvěrokruhu by to měl být skvělý rok....

Tech

Rusko vybavilo svoje ponorky Belgorod novými a nedostižnými jadernými torpédy Poseidon