Tom Cruise prodává sídlo, kde strávil ty nejšťastnější chvíle svého života. Máte 59 milionů dolarů?

 Celebrity 
03. listopadu 2014 08:24 / Jitka Jahodová
  0
📷
6 fotografií v galerii
Tomu říkáme pozemek! Profimedia, Facebook
Po téměř dvaceti letech se Tom Cruise rozhodl prodat svůj milovaný domov v Coloradu, který leží v malebném pohoří Telluride, bokem od civilizace. Pozemek má téměř 10 000m2 a herec za něj chce pěkně tučnou sumičku, celkem 59 milionů dolarů (více než 1 miliarda korun).

Cruise zde prožil jedny ze svých nejkrásnějších životních období. Odlehlou nemovitost si pořídil v 90. letech během svého druhého manželství s herečkou Nicole Kidman, s níž se zde častokrát skrýval před světem. Jako klidné útočiště působil obrovský dům i během jeho třetího manželství s Katie Holmes. Prvních pár měsíců poté, co pár přivedl na svět dceru Suri, se zde rodina schovávala. V posledních letech ale prý neměl Tom Cruise čas ani možnost sem jezdívat, možná i proto, že mu připomínal vše, co už je v nenávratnu.

Dům je postaven v dřevěném stylu v souladu s okolím, má čtyři ložnice, šest koupelen a samozřejmě nechybí třeba takový teplý krb. Součástí je i prostorná knihovna nebo místnost ideální na hraní pro děti. A to je jen opravdu malá část toho, co vše se na pozemku s výhledem do přírody nachází.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít