Ivan Vyskočil miluje dobrodružství. Tak proto je samá mladice?

 Celebrity 
03. listopadu 2014 05:01 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Ivan Vyskočil Josef Edvard Gregor
Život milovníka Ivana Vyskočila oplývá energickými a hlavně mladými ženami! Co na něm vidí ony, to necháme koňovi, ten má větší hlavu, ale aspoň už máme jasno v tom, proč se do takových dobrodružství dobrovolně žene i Ivan.

Herec se vypravil až do Plzně, kde slavnostně odstartoval a pokřtil štěstím expedici, která se vydala projet kouty severozápadní Afriky. Deseti členná posádka má v plánu osm tisíc kilometrů a měsíc plný dobrodružství, po němž tak vehementně prahne rovněž Vyskočil. „Mám rád cestování plné dobrodružství, které tato výprava jistě přinese, takže jsem považoval za čest, že právě já mohl jejím členům popřát zdar a být u jejich startu na jih,” vysvětlil herec, který si svým životním stylem po boku mladých žen zadělal na to největší ”dobrodrůžo” na světě.

Ivan Vyskočil posvětil cestu, která se po vylodění v marockém Tangeru vydá po pobřeží středozemního moře a potom do centrálního a jižního Maroka. Tam ji čekají pověstná pouštní pole i legendární etapa závodu Paříž – Dakar do města Zagora. Po dosažení obratníku Raka, v odlehlých oblastech Západní Sahary, zamíří zpět na sever po pobřeží Atlantského oceánu se zastávkami v historických městech Dakhla nebo Marrákeš. Cestou ovšem musí zdolat i pohoří Vysokého Atlasu s nadmořskou výškou až 3000m n.m.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...