Miluška Bittnerová je trochu tlustá. Aby dala špekům punc ušlechtilosti, bojuje proti anorexii.

 Celebrity 
29. dubna 2014 07:00 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Česká Marilyn má ráda jídlo a nerada zvrací Foto: Miss Junior
Miluška Bittnerová je holka krev a mlíko. Však je na to také patřičně hrdá a vysloužila si právem přívlastek Česká Marilyn. Nově se stala vedoucí projektu soutěže mladých krásek Miss Junior a jejím hlavním cílem je bojovat proti poruše příjmu potravy – anorexii a bulimii. „Holky s BMI pod 17,5 do naší soutěže nemůžou. Chci se na to víc zaměřit. Aby byly holky varované, aby věděly, jak se dá poznat, že mají problém. Chceme zdravý holky, nechceme z nich vychovávat anorektičky. Pro většinu modelek je to první setkání s takovou soutěží. Hledáme dívky, které mají charisma a dokáží zapůsobit,” upřesnila Miluška, která sama jednu soutěž za sebou má.

Nečekejte ovšem ambice být Miss nebo modelkou, to nikdy nechtěla. A ani problémy s tím, že by toužila být přehnaně štíhlá. „Já rozhodně nemám podváhu, to je evidentní. Mám ráda jídlo a nerada zvracím,” usmívá se Miluška. „Na dětském táboře jsem vyhrála Miss, bylo mi asi 12 a do teď z toho žiju. Moje maminka mi totiž od dětství říkala: Nikdy nebudeš hezká, ale budeš chytrá. Tak jsem se toho držela a do žádných soutěží se nehrnula,” dodala Bittnerová, kterou nyní čeká turné po českých městech a co její maminka asi nečekala, má sexappealu na rozdávání.

„S Miss Junior od 4. května objíždíme deset velkých měst a čekají nás regionální kola. Snad najdeme další skvělou holku, která si nakonec ten titul odveze,” uzavřela Česká Marilyn.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Menstruační houba jako alternativa k tamponům. Je čistě přírodní, použít lze opakovaně a můžete se s...

Dům a zahrada

Vyrobte si doma nemrznoucí směs do ostřikovačů. Trvá to jen pár minut a ušetříte spoustu peněz