Nejhorší novoroční předsevzetí, jaká si můžete dát!!! Vysvětlíme vám, proč s nimi ani nezačínat.

 Life & Style 
01. ledna 2014 06:23 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Od 1. ledna už nikdy nebudu... Foto: Facebook
Je tu zase nový rok. Většina z nás má pocit, že tím začne něco nového, že se něco změní. Tak my vám povíme pravdu. Jediné, co se změní, je číslovka a vy budete místo rok 2013 muset začít psát rok 2014. Zbytek zůstane stejný, pokud s tím vy sami něco neuděláte. Přesto si dokola a dokola dáváme ta strašidelná novoroční předsevzetí, díky kterým se na oslavu Silvestra spíš netěšíme, protože víme, do čeho se od následujícího dne budeme muset nutit.

Tady je výčet nejpříšernějších novoroční předsevzetí, které si za žádnou cenu nesmíte dát:

1. Zhubnu 20 kilo a začnu pravidelně cvičit – Jenže přes noc se vám žaludek nezmenší. Ani nepřestanete být líní. 31. prosince se budete u televize válet stejně rádi jako 1. ledna. Navíc po Vánocích máte žaludek ještě víc roztažený, obzvlášť pokud jste věděli, že od prvního se už nikdy pořádně nenajíte, takže jste o svátcích žrali dvojnásob.

2. Přestanu kouřit – Tohle předsevzetí vlastně porušíte hned pár minut po půlnoci. Slavíte, kouříte, máte ji jak z praku, ale samozřejmě vám nedojde, že ten další rok už přišel. Tím pádem když si tohle zrekapitulujete, už jste to stejně porušili, takže s předsevzetím letos nemá smysl znovu začínat. Nejlepší bude, když počkáte na další a tentokrát si na to dáte vážně pozor!

3. Nebudu utrácet a začnu šetřit – Už jste někdy slyšeli, že v lednu začínají další senza bomba úžasné výprodeje? Slevy až 80%. No to tam přece nemůžete nechat?!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Menstruační houba jako alternativa k tamponům. Je čistě přírodní, použít lze opakovaně a můžete se s...

Tech

Takzvaný projekt Manhattan byl vyvrcholením snahy Američanů o sestrojení a použití jaderné bomby. Na konci...