Miliardář Janeček se stal oficiálním mluvčím všech ko**tů a Doleželová má místo terna z ostudy kabát.

 Celebrity 
30. prosince 2013 21:10 / Jitka Jahodová
  0
📷
2 fotografie v galerii
Karel má volnost rád Foto: Facebook
Miss Jana Doleželová má z ostudy kabát a miliardář Karel Janeček si zase myslí, že to dopadne dobře. Podle nejnovějších informací spal Janeček asi na mrazu, jelikož ho Jana vykopla z apartmá. Ve Špindlu ale zůstává dál. Celé scenérii předcházelo, když přímo v televizi na sebe omylem prásknul, že Vánoce trávil nejen se svou ex manželkou a dětmi, ale že s nimi byla i jeho přítelkyně Markéta, se kterou už skoro šest let žije. Doleželová asi odteď nebude mít ráda překvapení.

Reportérce Primy se každý svěřili se svým názorem. ,,Já Janu hluboce miluji a věřím, že ji budu milovat celý život a stejně tak miluju Markétu,‘‘ vybalil před národem Janeček. Zároveň šokoval vyřčením, že partneři by si podle něj neměli lhát a taky, že pro něj není možné, aby měl jen jednu ženu a žádnou milenku. Vypadá to, že Doleželové o Markétě nelhal, ale asi to nepodal dost důrazně, protože ona to prý brala jen jako vtip.

Na to mu Jana vzkázala: ,,Tak ať si nevybírá a zůstane s Markétou,‘‘ a pokračovala ,,Ať se nežení, ať má třeba deset žen.‘‘ Lékárnice Doleželová prý chce normální rodinu a život, a protože zdroje dokonce uvádějí, že Janeček si s milenkou Markétou staví dům a jsou zasnoubení, tak s ním to asi nebude.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Valentýn ve velkém stylu?! V odstínech růžové jej slavila A.n.d.u.l.a, Sharlota a Angie Mangombe

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Dům a zahrada

Efektivní úklid v domácnosti se psem: Jak na chlupy, skvrny od bláta, moči či krve