Beckhamovi slavili 23 let od svatby romantikou v Benátkách

 Celebrity 
07. července 2022 18:52 / Mirka Malá
  0
📷
1 fotografie v galerii
Kdysi se Beckham před Victorií styděl Depositphotos
Byla to přímo ukázková romantika. Slunečné Benátky, vyjížďka gondolou, romantická večeře a spousta polibků. Beckhamovi slavili svoje třiadvacáté výročí jako dvě hrdličky.

U oslav jednoho z nejdéle trvajících manželství v showbyznysu sice nechyběli Victoriini rodiče Jackie a Anthony, i tak ale měli Beckhamovi dostatek času jen pro sebe. Jedna romantická večeře střídala druhou a nechyběla ani pro někoho v souvislosti s Benátkami kýčovitá plavba gondolou.

Ani David, ani Victoria samozřejmě nezapomínali na svoje sledující na Instagramu a poctivě je zásobovali romantickými fotkami z Benátek a vzájemně si na sociálních sítích vyznávali lásku a úctu.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený David Beckham (@davidbeckham)

 

Ke svému flashbackovému postu na Instagramu mimo jiné David napsal: "Před 23 lety se dnes z Posh stala paní Beckham, ale navždy zůstane Posh. Všechno nejlepší k výročí. WOW 23 let a 4 krásné děti. Miluji tě, všichni tě milujeme“

Victoria nezůstala samozřejmě pozadu a ke zveřejněné fotografii pro změnu napsala: "Říkají, že není vtipný, říkají, že se nikdy neusmívám, řekli, že to nevydrží . Dnes slavíme 23 let od svatby. Davide jsi moje všechno, moc tě miluji!!!!”

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Victoria Beckham (@victoriabeckham)

 

Poprvé se David a Victoria potkali v únoru 1997 na nějakém charitativním fotbalovém zápase. Jeho spoluhráči už tou dobou dobře věděli, že se mu tehdejší zpěvačka Spice Girls líbí, když se s ní ale konečně potkal, styděl se. Takže ji v podstatě jen pozdravil u baru a to bylo všechno.

Zdá se ale, že tihle dva si byli souzeni od samého začátku. O pár měsíců později se potkali znovu na nějaké akci, tentokrát se už David osmělil a požádal Victorii o telefonní číslo. Zavolal jí hned druhý den a vydal se za ní z Manchesteru, kde tehdy hrál, do Londýna. Victoria jednou v interview zavzpomínala, že vůbec netušila, kdo David je. Tou dobou byl samozřejmě už fotbalovou hvězdou první velikosti.

Po roce randění David požádal Victorii o ruku a svatba se konala o další rok později. To už spolu měli čtyřměsíčního syna Brooklyna. V průběhu mnoha let média často spekulovala o blížícím se krachu manželství, o Davidových nevěrách a dalších věcech, které se nikdy nejspíš nestaly. O tajemství úspěchu jejich manželství kdysi promluvila sama Victoria.

"Velice se podporujeme. Je to neuvěřitelný táta, užíváme si spoustu legrace, podporujeme se a je to úžasný manžel. David a já respektujeme, že každý z nás je velmi, velmi zaneprázdněn; oba řídíme velké podniky, ale pak odkládáme telefony a někdy si jen tak povídáme," vyzradila jejich recept na úspěšné manželství pro časopis Elle.

Je jasné, že tihle dva se doma nesejdou zas tak často, a když už ano, dokáží si udělat čas na sebe a užít si nějaké ty soukromé chvilky. Jejich manželství se zdá být tak pevné, že Beckhamovi společně určitě oslaví ještě pěknou řádku výročí.

Autorský článek, další zdroj: Just Jared

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vignerová má nevěrného Kolečka zpátky doma. Herečku Nesvačilovou modelka ignoruje

Styl

ADHD je diagnostikováno častěji chlapcům. Dívky jej totiž umí lépe ukrýt

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte