Martina Pártlová končí s mateřskou. Nový song má provokativní název Si to udělám sama

 Celebrity 
07. července 2022 16:49 / Mirka Malá
  1
📷
3 fotografie v galerii
Martina Pártlová končí s mateřskou Warner Music / volný zdroj
Dítě po čtyřicítce, podstatně mladší partner a teď ještě nový song s provokativním názvem Si to udělám sama. To je v kostce zhruba poslední rok života zpěvačky Martiny Pártlové, která po roce končí s mateřskou.

V roce 2008 se zúčastnila soutěže X Factor, ale skončila čtvrtá. Loni v červnu porodila svoje první dítě, krásnou dceru Stellu, jejímž otcem je o 14 let mladší hudebník Josef Vařeka, a letos v květnu Martina Pártlová oslavila třiačtyřicáté narozeniny. Nic z toho ale neznamená, že by se zpěvačka už na svoji kariéru vykašlala. Naopak.

Pártlová sice strávila s malou Stellou na mateřské celý rok, teď má ale novou písničku s názvem Si to udělám sama. Její nový singl se zdánlivě provokativním názvem předznamenává vydání EP.

Hudbu k nové písničce napsal producent Marcus Tran, autorem textu je zpěvák a Martinin přítel Josef Vařeka. Současně se singlem vydává zpěvačka i klip v režii Vladimíra Špičky. "Text je inspirovaný naší společnou domácností. Větu 'Já to pak udělám…' slyším od svého partnera tak často, až nás to inspirovalo k nápadu na text. A všechno se to nakonec objevilo i v klipu k písničce,“ řekla nám o svižném letním singlu s trochou nadsázky Martina Pártlová.

Martina Pártlová je nejen jednou třetinou populárního seskupení 3v1, které spolu s ní tvoří herečky Veronika Arichteva a Nikol Leitgeb, dříve známá pod svým dívčím jménem Štíbrová, které natáčí stále nové scénky, ale daří se jí také jako influencerce.

Přestože byla Pártlová v X Factoru už v roce 2008, svůj první singl vydala až v roce 2015. Později začala vystupovat jako host se skupinou Čechomor, se kterou mimo jiné nazpívala velmi úspěšný singl Mamko, nedávej mě. Teprve loni v únoru, kdy už byla těhotná, prozradila, že je ve vztahu s mladším a extravagantním kytaristou skupiny Koblížci Josefem Vařekou. Pártlová tehdy uvedla, že jejich vztah je tak vážný, že dítě společně plánovali a naštěstí se vše povedlo velmi brzy.

Letos v létě už ale Pártlová se svou dcerou Stellou moc společného času nestráví. S Markem Ztraceným totiž jede na jeho Tour de léto 2022, kde se představí v samostatném setu, v němž písnička Si to udělám sama rozhodně zazní. Kromě toho má Pártlová také naplánované koncerty s Čechomorem.

Autorský článek, další zdroj: Warner Music

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vignerová má nevěrného Kolečka zpátky doma. Herečku Nesvačilovou modelka ignoruje

Styl

ADHD je diagnostikováno častěji chlapcům. Dívky jej totiž umí lépe ukrýt

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte