Demi Moore má nového chlapa. Bohatého šéfkuchaře, který má luxusní restaurace po celém světě

 Celebrity 
18. června 2022 12:50 / Mirka Malá
  0
📷
1 fotografie v galerii
Demi Moore má rok před šedesátkou zase mladšího chlapa Depositphotos
Herečka Demi Moore na sociálních sítích potvrdila to, co si vrabci štěbetali už od března. Randí s Danielem Hummem, švýcarským šéfkuchařem, který má luxusní restaurace po celém světě.

Humm je původem Švýcar, ale už roky žije v Americe, kde má velké množství restaurací. A jak známo, šéfkuchaři se svým restauracím velmi věnují a na soukromý život jim zbývá jen málo času. Humm je o 15 let mladší než slavná herečka a s velkou pravděpodobností je jejím prvním vážným vztahem od chvíle, kdy se v roce 2014 rozešla s bubeníkem Seanem Fridayem.

Na svém instagramovém účtu Demi zveřejnila hned několik fotek s novým přítelem a dokonce spolu byli i na finále French Open.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Demi Moore (@demimoore)


Ve Francii si to Demi s Hummem zjevně užívala a společně podnikali také výlety, i s její fenkou Pilaf. Oficiálně sice svůj nový vztah nepotvrdila, ale zřejmě jde o něco víc než jen románek, když už o něm prostřednictvím fotek referovala na sociálních sítích.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Demi Moore (@demimoore)

Ačkoliv je Demi Moore známá především pro své manželství s Brucem Willisem, se kterým má tři dospělé dcery, má za sebou skutečně dlouhou historii hned několika sňatků a různých milostných románků.

Poprvé byla vdaná už od roku 1980 za rockového muzikanta Freddyho Moorea, jehož příjmení si ponechala po celý život. Její občanské jméno totiž není nic moc – Demetria Gene Guynes. Freddy jí dal po pěti letech rozvodové papíry a stěžoval si, že byla fúrie, která neustále flirtovala s jinými muži.

Hned po Freddym přišel na řadu herec Emilio Estevez, se kterým se Demi dokonce zasnoubila, ale vztah nakonec vydržel jen dva roky a ke svatbě nedošlo. Rozchod si slavná herečka chvilku léčila u Dweezila Zappy a Brada Pitta, než si vzala Bruce Willise. Jejich manželství trvalo dvanáct let, a jak už bylo řečeno, mají spolu tři dospělé dcery.

Po krátkém románku s Oliverem Withcombem se Demi dala v roce 2003 dohromady s o 13 let mladším Ashtonem Kutcherem, kterého si také o dva roky později vzala. Manželství trvalo do roku 2013 a byla to velká jízda. Po rozvodu, který Demi těžce nesla, následně přiznala, že kvůli Kutcherovi absolvovala i švédskou trojku, což ovšem nestačilo a Kutcher ji stejně podváděl, což nakonec vedlo ke krachu manželství.

Po rozpadu jejího třetího manželství pro Demi začala série krátkých milostných románků, kterých se postupně účastnili novozélandský herec Martin Henderson, obchodník s uměním Vito Schnabel, který byl dokonce o 24 let mladší než ona a následoval o 19 let mladší Harry Morton. Posledním známým milencem Demi Moore byl v roce 2014 bubeník Sean Friday.

Autorský článek, další zdroj Instagram.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kate Middleton prozradila, jak si udržuje postavu a přidala i tip na salát z vodního melounu

Styl

Proč je s přibývajícím věkem tak těžké zhubnout? Začíná to už ve třiceti a existuje pro to několik...

Tech

Na Marsu rover vyfotil lidskou technologii. Jde o materiál, který naše civilizace vyrábí od padesátých let...