Slavná topmodelka Naomi Campbell ukázala fotky s dcerou, o které nechce nic prozradit

 Celebrity 
16. června 2022 15:21 / Mirka Malá
  3
📷
1 fotografie v galerii
Mateřství Naomi Campbell je obestřeno tajemstvím Depositphotos
Britská topmodelka Naomi Campbell minulý měsíc oslavila dvaapadesáté narozeniny a nyní se pochlubila společnými fotkami se svou malou dcerkou. O její existenci informovala loni v květnu.

Slavná topmodelka Naomi Campbell má holčičku, o které veřejnost dlouho vůbec nevěděla a dodnes není veřejně známo, kdy se její dcera narodila. Kvůli tomu se modelka stala předmětem různých řečí a od loňského roku musí neustále popírat, že by dceru adoptovala, a tvrdí, že je jejím dítětem. Pravdou ale je, že jen pár týdnů předtím, než v loňském roce tuto velkou novinu oznámila světu, byla viděna bez těhotenského bříška na newyorském Fashion Weeku, a to dokonce na přehlídkovém mole.

Takže těhotnou Naomi nikdo neviděl, i když ona sama prohlašuje, že o jejím těhotenství věděla jen hrstka jejích nejbližších. Neví se, kdo je otcem dítěte, a jméno dcery zůstává také neznámé. A co víc, kdyby slavná modelka skutečně byla těhotná, musela by otěhotnět těsně po svých padesátých narozeninách.

Ať už se Naomi stala matkou jakkoliv, jedno je jisté. Svoje mateřství si velmi užívá a nedávno také potvrdila, že největším překvapením pro ni samotnou je fakt, že najednou místo sebe samé upřednostňuje někoho jiného. A kdo o Naomi Campbell příliš neví, tak je důležité poznamenat, že vždy patřila mezi velmi problematické osobnosti s velkými manýry. To je ale s rodičovstvím pryč, a Naomi se naopak fotkami s dcerkou chlubí na sociálních sítích.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Naomi Campbell (@naomi)

„Má láska, tlukot mého srdce, první krůčky,“ napsala Naomi k fotografii, na které malou dcerku, jejíž jméno mimochodem také stále tají, drží na zahradě za ruku. I když podle fotografií to vypadá, že dcerka slavné modelky první krůčky už absolvovala před nějakým časem.

Jak se ale mohla Naomi Campbell stát v padesáti matkou? Samozřejmě, že i takové výjimky existují, ale stále je tu ten fakt, že pár týdnů před údajným porodem na newyorském Fashion Weeku žádné těhotenské bříško neměla. Slavná modelka si tak mohla domluvit náhradní matku. Takový proces je ve Velké Británii legální a sama Naomi se kdysi vyjádřila v tom smyslu, že chce mít dítě, až se jí bude chtít, protože se může spolehnout na to, že věda dnes dokáže mnohé. Další možností je adopce, kterou ale sama Naomi vyloučila.

Není ani vůbec jasné, kdo by mohl být otcem. Obecně se má za to, že Naomi v posledních letech s nikým nechodila. Jejím posledním známým partnerem byl v roce 2018 rapper Skepta.

Autorský článek, další zdroj: Instagram, New York Post - Page Six

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Amber Heard chce vrátit úder. Na Deppa si najala prominentní právníky, i když nemá peníze. Prodala dům,...

Styl

Tasemnice liščí představuje pro člověka reálná rizika. Hlavně pro lidi, kteří konzumují neošetřené...

Tech

Na Marsu rover vyfotil lidskou technologii. Jde o materiál, který naše civilizace vyrábí od padesátých let...