Tajemství stále krásné Zlaty Adamovské? Na kvalitě prý herečka nešetří

 Celebrity 
03. června 2022 17:53 / Ema Maxová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Zlata Adamovská odhalilo své tajemství krásy po šedesátce Se svolením Silky Salonu
Většina žen po čtyřicítce si svou mladistvost udržuje za pomoci odborníků v kosmetických salonech. Patří k nim i oblíbená česká herečka, která odhalila její tajemství krásy. Tři známé umělkyně jsme potkali v salonu, kde se nechaly hýčkat japonským hedvábím. Jednou z nich byla i herečka Zlata Adamovská.

Krása vyžaduje péči, o tom ví i Zlata Adamovská, která svou rafinovanou krásou zdobí televizní obrazovky už od 80. let. „V divadle dostává moje pleť zabrat. Prašné prostředí, nánosy make-upu, vaší tváře se dotkne ledacos. Návštěva kosmetického salonu by se mi tedy nejvíce hodila přímo po představení, když to mám navíc přes ulici od divadla, bohužel to nestíhám tak často, jak bych si přála. Kompenzuji to však doma, kosmetičky mi doporučily velmi kvalitní kosmetiku pro můj typ pleti. Na té rozhodně nešetřím,“ svěřuje se oblíbená česká herečka, Zlata Adamovská.

S kolegyní Janou Krausovou a violoncellistkou Terezií Kovalovou se potkaly v salonu zaměřujícím se na japonskou kosmetiku. „Po dvaceti letech v developerské a stavební praxi jsem zatoužila po „holčičím businessu“. Zaujala mě filozofie značky japonské kosmetiky, kterou zde používají. Vychází totiž ze starodávných čajových rituálů, kde je základem všech produktů japonské císařské hedvábí Koishimaru. To má tu vzácnou vlastnost, že podporuje přirozenou obnovu kyseliny hyaluronové. Klientky odchází krásně odpočaté a jejich pleť je jako hedvábí,“ vysvětluje majitelka salonu, Barbara Vykusová.

Violoncellistka Terezie Kovalová má sama překrásnou pleť. Potvrdila, že však není vše jen o genetice a každodenní péče se nesmí zanedbávat. „Na kosmetiku mě naučila chodit máma už když jsem byla v pubertě. Kromě benefitů pro mou pleť je to pro mě hlavně čas odpočinku a relaxace. Nejednou se mi stalo, že jsem na lehátku usnula,“ přiznává s úsměvem talentovaná umělkyně. „Díky chození na kosmetiku mám lepší představu o tom, co mi pleť chce říct a jak jí pomoci. Spánek někdy nenaženu, ale hydratace a kvalitní potraviny pomohou vždycky.“

Herečky Zlata Adamovská a Jana Krausová naopak zavzpomínaly na dobu, kdy byl na trhu dostupný jeden krém na obličej a se zájmem sledovaly, jak se hedvábná řada produktů používá.

Herečka Jana Krausová, která si také doslova odskočila z divadla přes ulici, byla příjemně překvapená, jakou oázu klidu má přímo naproti práci. „Osobně sázím na co nejjemnější přírodní kosmetiku. Nemyslím si, že bychom jako herečky potřebovaly nějakou nadstandartní péči, ale musíme zůstat přirozené, proto se obloukem vyhýbám všem invazivním metodám. A spousta mých kolegyň z divadla taky, proto není překvapení, že je tu (v Silky salonu) potkávám. Když zkoušíte dlouho do večera, unavená jste vy i vaše pleť. Někdy se stane, že po představení úplně omdlím do postele a na péči není čas, takže to mnohdy dopadne tak, že sem zavítám až když je nejhůř, nebo když jsem hodně vyřízená, “ říká česká herečka a výtvarnice Jana Krausová.

Zdroj: TZ Silky salon. 

Témata: Zlata Adamovská
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí