Seznam látek, na kterých frčel Depp, je překvapivě dlouhý. Jeho lékař vše prozradil u soudu

 Celebrity 
20. dubna 2022 08:16 / Mirka Malá
  0
📷
2 fotografie v galerii
Depp se cpal prášky, které zapíjel alkoholem Depositphotos
U soudního sporu Johnnyho Deppa s exmanželkou Amber Heard se pere špinavé prádlo, došlo i na hercovo zneužívání návykových látek. Je jich pořádný seznam.

Během soudního procesu naposledy vypovídal lékař David Kippea z Beverly Hills. Respektive, pouštěl se záznam jeho výpovědi z konce února. Ve svědectví Kipper vzpomínal na svůj čas strávený s hvězdou Pirátů z Karibiku, když se herec pokoušel detoxikovat od užívání návykových látek. To bylo v období, kdy byl s Depp s Amber Heard zasnoubený.

Co všechno Depp bral?

Mezi látky, které Depp podle Kippera zneužíval dlouhodobě, patřil samozřejmě alkohol, dále opiáty, beonzodiazepiny a stimulanty, jak uvádí People.

Depp, který také prožíval deprese a úzkosti, se podle lékaře bál vysadit opiáty poté, co se na nich stal závislým po stomatologickém zákroku. Kipper řekl, že s Deppem plánovali dvoutýdenní detoxikaci v hercově domě na Karibských ostrovech. Nicméně také řekl, že byly okamžiky, kdy Depp s detoxem váhal nebo nechtěl pokračovat.

"Nemyslel si, že to dokáže. To se po našem rozhovoru změnilo a byl zpátky na palubě," řekl Kipper, jehož textové zprávy s Deppem z předmětných let byly také předčítány nahlas. Lékař nicméně připustil, že měl podezření, že Depp během manželství s Amber Heard užíval tajně Xanax. 

Právě na Depoově zneužívání alkoholu a návykových látek staví právníci Amber Heard když tvrdí, že se po kombinaci pití a prášků Depp měnil v monstrum. Pravdou je, že Depp se svojí závislostí nikdy moc netajil. Sám vypověděl, že začal brát drogy ve velmi mladém věku, kdy neměl příliš stabilní a bezpečný domov. Dodal, že jeho rané užívání drog a alkoholu bylo jediným způsobem, jak otupit bolest. Na druhou stranu také tvrdí, že se svých závislostí během vztahu s Amber Heard pokoušel zbavit, ale ona ho prý naopak podporovala v pití i braní prášků a jeho snahy nijak nekvitovala.

Zdroj: People, Huff Post

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...