Lucie Bílá odkrývá své soukromí. Podívejte se na její chalupu i do luxusní vily

 Celebrity 
19. ledna 2020 16:15 / René Černý
  5   2
📷
Dalších 9 fotografií v galerii
Lucie Bílá dává nahlédnout do svého soukromí Facebook L. Bílé
Byly doby, kdy Lucie Bílá s médii příliš nekomunikovala a vše, co se týkalo jejího soukromí, držela spíš pod pokličkou. Ale už nejméně tři roky, kdy žije na plné pecky s partnerem Radkem Filipim, je tu otočka o 180 stupňů. Zlatá slavice prezentuje vše, co jen jde, a ukázala dokonce i interiére svého domácího zázemí.

Zpěvačka to sice nedělá přímo přes běžná média, i když v mnoha pořadech její luxusní otvovická vila, která má hodnotu nejméně 20 milionů korun, vidět byla, včetně kuchyně, obýváku, pracovny, terasy i zahrady, ale dělá to přes sociální sítě. Jen na Facebooku má přes 440 000 fanoušků. A to už je slušná základna.

A tak příznivci mohou nahlédnout k Lucii domů, ale třeba i na chalupu na Liberecku. Nikdy před tím to nedělala. Maximálně svolila k odprezentování exteriéru nemovitosti nebo s nějakým zvířátkem, které v okolí s pomocí přátel chová. Teď je vše jinak.

Tu se objeví fotka s Radkem v autě, tu na koncertě, ale jindy zase, jak se její "testosteronový anděl", jak mu sama začala říkat, nevejde do futer, které jsou tak o třicet čísel nižší, než je on sám. Nebo jak si užívá klidu a relaxu za pecí či v domě u bazénu...

"Byla jsem v tolika krásných zemích, na tolika krásných místech, v tolika krásných hotelech, ale stejně jsem se vždy jen ubezpečila o tom, že nej je Česká země, Český ráj a pec na mé chalupě," napsala zpěvačka k fotce, kterou pořídila jako selfie a kde je za ní vidět rozložitá pec, kanape i starožitný příborník. 

Fanoušci tak dnes už vědí nejenom to, s kým Lucie Bílá žije, ale i jak si žije a jak vypadá její soukromí. Toto zase ne všechny celebrity veřejnosti dovolí. Interiéry svých příbytků pečlivě skrývají. 

Lucie se však nemá za co stydět. Na všechno, co má, si poctivě vydělala. Nic neukradla a dnes patří k nejmovitějším českým umělcům. Kromě luxusní vily a kulturního domu v Otvovicích na Kladensku vlastní v Praze další tři byty a jinde zase několik pozemků. Ale proč ne. Je tak dokonale zajištěna ona i její dospělý syn Filip, který je tak do života dobře zajištěn. 

Bílá však není jediná, kdo dává nahlížet do svého soukromí. Mezi celebritami jich pár najdeme. Třeba Leoš Mareš, který se rád pyšní luxusem, ale dává nahlédnout i do své jihočeské chalupy na Jindřichohradecku, nebo třeba zpěvačka Petra Janů či skladatel a zpěvák Michal David. 

Ještě že ty sociální sítě existují. Vždyť právě díky nim se statisíce lidí mohou téměř okamžitě podívat na to, jak žijí slavní....

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Připravte si zásobu bylinkových amarounů, jsou výtečné pod maso

Styl

Klimatizace způsobuje celou řadu zdravotních potíží. Abyste předešli problémům, musíte ji používat...

Bydlení

Pokud se vám někde protrhla síť proti hmyzu, nemusíte hned kupovat novou. Dá se spravit

1. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

2. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

3. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

4. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

5. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

Zavřít reklamu