Martin Zounar, kterému už snad nikdo nevěřil, všem vytřel zrak

 Celebrity 
19. ledna 2020 15:17 / René Černý
  1   0
📷
Další 4 fotografie v galerii
Martin Zounar mnohé překvapil! Archiv Nova
Týden co týden se objevuje na televizní obrazovce a baví miliony diváků. Stejně tak v divadle, kde účinkuje v několika představeních a jezdí i zábavná talk show. Přitom ještě před více než rokem slýchal pomluvy a slova o tom, že všechny zklamal a těžko se dokáže někdy zvednout. Martin Zounar ale všechny překvapil a vytřel jim zrak!

Svého času Zounar kvůli návalu práce ani nevěděl, jestli je den nebo noc, neměl minutu času a byl až zoufalý. Byl na pokraji zhroucení. Pak sáhl po alkoholu, kterému naštěstí nijak významně nepropadl, ale chvíli s ním bojoval. Přišel o práci, o některé projekty a někteří kolegové na něj byli i naštvaní. Šel však do sebe a dneska je za tu zkušenost rád. Ovšem i za ty, kteří mu věřili a dali druhou šanci.

Zounar šanci využil, chytil ji za pačesy a dnes je rád on i jeho kolegové. Díky tomu se opět postavil na nohy. Kdyby tehdy neprodělal osobní i profesní krizi, spoustu věcí by si asi neuvědomil.

„Hodně věcí jsem přehodnotil a jsem dnes rád, že mám skvělou práci s bezvadnými lidmi. Že mám ale i čas na rodinu, přátele, a že se nám s kolegy daří, zvláště s komedií Dva nahatý chlapi, s kterou brázdíme republiku. Teď už zkoušíme i další komedii a věřím, že se taky bude hodně líbit,“ svěřil se Martin Zounar, který je na jevišti nepřekonatelný.

Představení od stejného autora Sébastiena Thiéryho se jmenuje Osm eur na hodinu a stejně jako v „naháčích“ v něm bude excelovat s kolegyní z Ordinace v růžové zahradě Martinou Randovou, Martinem Krausem, Danielou Šinkorovou a nově se Zbyškem Pantůčkem.

"Je to zase komedie, zase to bude legrace a diváci se mají na co těšit. Zkoušíme pilně a premiéru máme v březnu," prozradil Zounar.

K tomu co bylo, co prodělával a prožíval před mnoha a mnoha měsíci, se už vracet nechce. Žije tím, že se mu daří. A přestože mu to ani teď někteří nepřejí, sám ví své. U diváků boduje jak v televizi, tak i v divadle. 

"Že je Martin skvělý herec, jsem vždycky věděla. Ale že je tak fantastický, vtipný, ale na druhou stranu tak citlivý, jsem netušila. Smekám před ním a moc mu přeju, aby se mu dařilo a šel stále výš a výš," podotkla i herečka Jitka Asterová.

Zounar si užívá toho, že má teď kolem sebe skvělé kolegy, dostatek práce, ale ne zase tolik, aby se z toho hroutil, a hlavně, že má čas na rodinu i na cestování nebo obyčejný relax. Tohle dlouhá léta před tím moc neznal a málem si to vybralo svou daň. 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Mikrovlnou troubu můžete vyčistit snadno a rychle. Stačí se držet několika rad

Styl

Co napovídá střih vlasů o vaší povaze

Bydlení

Protopte přes zimu co nejméně. Užitečné tipy, které vám pomohou ušetřit peníze

1. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

2. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

3. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

4. Jan Čenský se vydal na otevíračku zimní sezony do Rakouska. Krátce na to se horská střediska uzavřela

5. Lucie Vondráčková se stala obětí podvodu

Zavřít reklamu