Bočanovou trápí větry, musí změnit krmivo...

 Celebrity 
09. prosince 2013 13:15 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Olga Menzelová má také psa, ale ten zmíněné potíže nemá  / inStory.cz
Krásné Vánoce chce svému čtyřnohému parťákovi udělat snad každý páníček. Tudíž i Mahulena Bočanová. A jelikož psi na Ježíška nevěří, bylo Umbovi povoleno vybrat si vánoční dárky podle svého čuchu, skusu a vkusu. Bulteriér Umba se z lítání po krámu natolik unavil, že si tam dokonce na chvíli ustlal v měkoučkém pelíšku.

„Umbík je strašně skvělej pes. Máme ho všichni moc rádi, ale je pravda, že na něj jde puberta a musíme ho začít pořádně cvičit. Jsem zastánce pozitivní motivace, a proto tu chci koupit spoustu různých druhů pamlsků, kvůli kterým bude chtít Umba udělat všechno, co mu řeknu,“ svěřila se Mahulena Bočanová.

Protože se chystají na hory a Umberto není žádný huňáč, vybrala mu Majda nový obleček, v němž pyšně pózoval. Pak se ovšem Umberto Bočan, jak ho Mahulena ráda tituluje, nezachoval jako opravdový gentleman, ale co vědí psi o slušném vychování, že? Každopádně Zuzaná Hrubá, spolumajitelka obchodu, si věděla rady. „Jelikož Umberto zaprděl celý obchod, Mahulena pro něj dostala naprostou novinku v potravě pro psy na evropském trhu – krmivo Essentialfoods. Teď i doma bude bezpečno. Jedná se o bezobilné receptury plné čerstvého masa a garantuji, že je to v dnešní době jedno z nejlepších krmiv na trhu,“ vysvětlila.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech