Koukněte, Iveta Bartošová vypadá zase úplně normálně! Jak jen to ta holka dělá???

 Celebrity 
09. prosince 2013 07:00 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Odulost je v tahu, Iveta vypadá výborně  / inStory.cz
Iveta Bartošová opět vstala jako Fénix z popela a na nejnovějších fotografiích vypadá úplně normálně dobře! Jak jen to ta holka dělá? Navíc naprosto disciplinovaně natočila pro TV Barrandov hodinový pořad největších hitů a vánočních melodií.

„Ke všem písničkám, které na štědrý večer zazní, mám velmi blízko, všechny mám stejně ráda. Ale nyní před Vánoci mám samozřejmě nejraději koledy, jako jsou Už záhy přijde vzácná noc, Bílé Vánoce, ale v mém pořadu nesmí chybět ani Tři oříšky, duet z Drákuly a jiné pohádkové písně. Jedna z nich je také ze staré české Popelky – Píseň vandráka nebo písnička z pohádky Což takhle svatba princi. Bude to velmi příjemná hodina plná vánočních a pohádkových písniček ke štědrovečerní náladě pro všechny, kdo si chtějí zavzpomínat na krásné časy nejen našeho dětství,“ řekla Iveta Bartošová.

Televize Barrandov je velmi ráda, že pro nejkrásnější večer v roce získala právě několikanásobnou Zlatou a Stříbrnou slavici. Už při samotném natáčení vznikla příjemná vánoční atmosféra.

„Pozvala jsem například mistra romantického klavíru Pavla Vaculíka, který je takový můj hudební táta. V mých šestnácti letech vlastně Ivetu Bartošovou „vytvořil“. Spolu zahrajeme a zazpíváme jeho překrásnou autorskou píseň. Společně s mým dlouholetým kolegou Danielem Hůlkou vystoupíme v duetu z Draculy. Mým hostem je také Marcel Zmožek, se kterým jsme kdysi – bylo nám asi osmnáct – natočili společný duet do jedné pohádky. Samozřejmě nechybí dětský sbor Vrabčáci z Jablonce nad Nisou, se kterým velmi intenzivně spolupracuji na dalších vánočních projektech,“ prozradila Iveta. Vánoce s Ivetou odvysílá Televize Barrandov 24. prosince v 18:15.

„Chci popřát všem krásné a klidné Vánoce. Hlavně aby nikdo nebyl sám a smutný. Doufám, že tento vánoční pořad přispěje k příjemné náladě všech, kteří se na něj podívají a zpříjemní si štědrovečerní večeři a chvíle u stromečku krásnými písničkami,“ popřála Iveta Bartošová.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí