Koukněte, Iveta Bartošová vypadá zase úplně normálně! Jak jen to ta holka dělá???

 Celebrity 
09. prosince 2013 07:00 / redakce
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Odulost je v tahu, Iveta vypadá výborně  / inStory.cz
Iveta Bartošová (✝48) opět vstala jako Fénix z popela a na nejnovějších fotografiích vypadá úplně normálně dobře! Jak jen to ta holka dělá? Navíc naprosto disciplinovaně natočila pro TV Barrandov hodinový pořad největších hitů a vánočních melodií.

„Ke všem písničkám, které na štědrý večer zazní, mám velmi blízko, všechny mám stejně ráda. Ale nyní před Vánoci mám samozřejmě nejraději koledy, jako jsou Už záhy přijde vzácná noc, Bílé Vánoce, ale v mém pořadu nesmí chybět ani Tři oříšky, duet z Drákuly a jiné pohádkové písně. Jedna z nich je také ze staré české Popelky – Píseň vandráka nebo písnička z pohádky Což takhle svatba princi. Bude to velmi příjemná hodina plná vánočních a pohádkových písniček ke štědrovečerní náladě pro všechny, kdo si chtějí zavzpomínat na krásné časy nejen našeho dětství,“ řekla Iveta Bartošová.

Televize Barrandov je velmi ráda, že pro nejkrásnější večer v roce získala právě několikanásobnou Zlatou a Stříbrnou slavici. Už při samotném natáčení vznikla příjemná vánoční atmosféra.

„Pozvala jsem například mistra romantického klavíru Pavla Vaculíka, který je takový můj hudební táta. V mých šestnácti letech vlastně Ivetu Bartošovou „vytvořil“. Spolu zahrajeme a zazpíváme jeho překrásnou autorskou píseň. Společně s mým dlouholetým kolegou Danielem Hůlkou (51) vystoupíme v duetu z Draculy. Mým hostem je také Marcel Zmožek, se kterým jsme kdysi – bylo nám asi osmnáct – natočili společný duet do jedné pohádky. Samozřejmě nechybí dětský sbor Vrabčáci z Jablonce nad Nisou, se kterým velmi intenzivně spolupracuji na dalších vánočních projektech,“ prozradila Iveta. Vánoce s Ivetou odvysílá Televize Barrandov 24. prosince v 18:15.

„Chci popřát všem krásné a klidné Vánoce. Hlavně aby nikdo nebyl sám a smutný. Doufám, že tento vánoční pořad přispěje k příjemné náladě všech, kteří se na něj podívají a zpříjemní si štědrovečerní večeři a chvíle u stromečku krásnými písničkami,“ popřála Iveta Bartošová.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Několik možností, jak ročně uspořit nemalé peníze na osvětlení

Styl

Učte děti jíst příborem co nejdříve. Co zanedbáte, budete těžko dohánět

Bydlení

Jak si zařídit ložnici podle Feng shui. Zajistí klidný spánek a je vždy spojena s láskou

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu