Táňa Kuchařová Štědrý den nestráví s přítelem Ondrou Brzobohatým. Proč proč proč???

 Celebrity 
07. prosince 2013 07:15 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Třeba se ve Stardance užili až moc...  / inStory.cz
Taťána Kuchařová plánuje prožít Štědrý den s rodinou v Opočně. „Čeká mě absolutní klasiku - kapr, salát, stromeček,“ prozradila Miss World.

O víkendu oplakala neúspěch svého přítele Ondřeje Brzobohatého ve Star Dance, jí samotné se ale v soutěži daří a navíc se ještě věnuje svým povinnostem. „Mezi tréninky a přímými přenosy musím ještě stíhat svoji práci. Není možné, abych vše úplně odsunula. Tedy jednou týdně jsem na otočku v zahraničí a zároveň se věnuji nadaci,“ prozradila Kuchařová, která v hotelu Augustine slavnostně rozsvítila vánoční stromek a představila projekt Adventního kalendáře. Kromě rozsvícení stromečku na návštěvníky čekalo lahodné vánoční cukroví. „Advent mám moc ráda, dodržuji ho, ale co týče pečení, tak na to moc nejsem, obstarává to babička a sestra,“ vtipkovala Kuchařová, jejíž nadace pomáhá seniorům.

„Mezi námi jsou senioři, kteří nemají nikoho, kdo by se o ně staral. Žádné přátelé, žádnou rodinu, a to zejména během svátků, kdy se jejich osamělost a deprese umocňuje. Proto jsme rádi, že jsme navázali spolupráci právě s Nadací Tatiany Kuchařové,“ uvedl o podpoře projektu majitel Augustine Thomas Smit.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech