Petr Vágner si zablbnul s rumem a s Faltýnovou. Modelku to ale trochu nudilo.

 Celebrity 
07. prosince 2013 05:20 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Petr má k rumu kladný vztah, Petra prý žádný  / inStory.cz
Na klání předních barmanů české scény finále Havana Club Grand Prix 2013 se za barem objevil i moderátor a herec Petr Vágner.

„Drinky jsem míchal proto, že jsem měl možnost si vyzkoušet práci za barem, což mě vždycky lákalo. K dobrému kubánského rumu mám kladný vztah.. Oblíbil jsem si kubánské mojito. Místo tříště jsou v něm kostky ledu a máta se jen mírně rozetře v dlaních, takže ji pak nemáte v zubech,“ prozradil.

Večírek si užíval, protože celý týden moderoval castingy České miss po celé republice a zrovna na havanskou párty jel rovnou z pódia v Ostravě. „Takže to byl pro mě relax, drinky, výborná muzika Monkey Business a Matějova show.“ Na chvíli k němu za bar zaskočila modelka Petra Faltýnová. Petře to v bílých koktejlkách velmi slušelo. Předvedla své krásné štíhlé a dlouhé nohy, jedny z nejkrásnějších v českém showbyznysu. K rumu ovšem žádný vztah nemá, takže ji míchání brzy začalo nudit a raději se za barem přepudrovala. Vysvobodil ji příchod exblondýnky Kateřina Šlégrová, které tmavé vlasy seknou. Ze setkání měly obě radost. „Petru mám hrozně ráda. Neviděli jsme se snad pět let. Známe se ještě z doby, kdy Petra randila s Martinem Ručinským,“ vysvětlila Kateřina.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová se tajně vdala: Holčičky moje, tak já už jsem zase paní, vzkázala hrdě světu a ukázala...

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Tech

Sovětské monstrum: Zlověstně vypadající stroj byl určen pro bleskový transport vojáků k invazi do Evropy