Rozhořčený a zklamaný Tomáš Klus se odhlašuje z ankety Český slavík!!!

 Celebrity 
30. listopadu 2013 04:50 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Tomáš Klus je uvedenými skutečnostmi zaskočen  / inStory.cz
Celá situace vznikla na základě faktu, že pořadatel ankety vyřadil z hlasování o cenu Hvězda internetu rappera, který si říká Řezník. Jelikož jeho texty a videoklipy jsou natolik brutální, že jsou podle pořadatele škodlivé.

Tomáš Klus Řezníkovu tvorbu nikterak nesoudí, ač přiznává, že některá slova, která zní ve výtvorech zmíněného rappera, se on bojí i slyšet, natož vyslovit. Považuje však za nepřijatelné vyřadit takového autora z ankety popularity. Podle Kluse jde o zásadní prohřešek proti svobodě.

Tomáš vydal k této kauze velmi podrobné a působivé prohlášení, které zakončil těmito slovy: "Po krátké diskusi se svým Svědomím vám se vší vděčností za dosud svěřené Hlasy děkuji a neb si jich vážím, prosím v příštím roce spíš o osobní předání formou pobytí spolu kdesi na turné, či festu, neb s nimi v prostředí, kde trpí Svoboda neumím nakládat. Odhlašuji se tímto z ankety Český Slavík Mattoni, protože nejsem s to ztotožnit se s něčím, co se nějak tváří a jinak je."

Co k tomu dodat? Jak se věci vyvinou ukáže až čas. Možná, že vášně za rok vychladnou, možná ne. A zda Tomášovi fanoušci vyslyší jeho výzvu a nebudou mu v příštím roce posílat hlasy, to se také ukáže až za rok.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí