Seznamka celebrit: Karolína Kurková se s manželem seznámila mailem. Svou totožnost mu odhalila až po dvou měsících dopisování!

 Celebrity 
29. listopadu 2013 08:24 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Manželovi neposlala ani fotku!  / inStory.cz
Karolína Kurková, nejúspěšnější Češka ve světovém modelingu, prozradila při své poslední návštěvě Prahy, jak se cítí sama se sebou spokojená po ránu při pohledu zrcadla.

„To záleží na hodně věcech, jak jsem se vyspala, kolik mám práce. Když jste spokojená a cítíte se dobře, tak si hned připadáte hezká. Není ovšem každý den svátek. Občas vás něco bolí nebo trápí, ale tohle si já ve své branži nemůžu dovolit. Pořád musím být pozitivní,“ stěžuje si. Udržuje se sportem a kvalitní stravou. Karolína by nesnědla nic, co není v kvalitě bio nebo natura. Zásadně se vyhýbá pšeničné mouce. „Nejdůležitější je ale být šťastný a mít kolem sebe lidi, kteří vás fakt milujou,“ říká.

Jí se to podařilo, je šťastné vdaná, s manželem vychovává čtyřletého syna. A jak se seznámili? „Dva měsíce jsme si jenom psali maily. Pak jsme si telefonovali. On nevěděl, kdo jsem, co dělám. Neposlali jsme si žádné fotky. Nakonec jsme se setkali a od té doby jsme spolu...“prozradila Karolína.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Turecko 2024: Klenot mezi dovolenkovými destinacemi

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít