Saxana oslavila 64. narozeniny. Je kočka jako za mlada!

 Celebrity 
27. listopadu 2013 15:46 / redakce
  0   0
Petra a Coco a koko Klobouk film
Přestože zpěvačka Petra Černocká původně žádnou oslavu neplánovala, nakonec své 64. narozeniny oslavila jaksepatří. Její podnikavý manžel Jiří Pracný totiž potají sezval rodinu a nejbližší přátele, zajistil v Sametové restauraci soukromí v salonku, kde nechyběl raut, ani degustace vín. "No, jsem tedy docela v šoku", přiznala oslavenkyně, která na svůj věk ani náhodou nevypadá. "Mám v plánu oslavit kulatiny, to ano, ale že bych z normálních narozenin dělala nějaké čóro, to fakt ne ..." Petra byla zaskočena nejen samotnou oslavou, ale i dárkem v podobě elegantních hodinek. Prý si běžně dárky nedávají. A to v tašce, v níž hodinky dostala, ještě objevila katalogy se šperky. Že by výzva? "Jirka mě zná", potvrdila Petra Černocká s úsměvem, "ví, že mám ráda všelijaké krásné ozdůbky a šperky mezi ně samozřejmě patří. Že ale sáhne po Preciose, to by mě ani ve snu nenapadlo. Jo, má to ale vkus, ten můj chlap!", dodala rozverně sympatická zpěvačka.

Na oslavě, která se původně měla uskutečnit v utajení, nechyběla ani roztomilá vnučka Olívie Coco. Svou bezprostředností bavila všechny hosty, nejvíce ovšem v okamžiku, kdy na chvilku "osaměla" u narozeninového dortu a hned se do něj pustila. "Coco je moje životní štěstíčko", rozplývala se nad svou vnučkou Petra Černocká. "Tenhle nádherný babičkovský pocit přeji každé ženě."

Mezi dárky převládaly květiny a kosmetika. Když se Petra dozvěděla, že jedna kosmetika s papayou léčí zranění, její manžel se ulekl: "To jste neměli Petře dávat; jak ji znám, bude po mně chtít, abych se řízl, aby měla důkaz, že ta papaya opravdu funguje!"

V krabicích a dárkových taškách nechybělo ani víno, čaje, pamlsky a čokoláda. "Já jsem nespokojenější, když dostanu mléčnou", prohlašovala s hořkou čokoládou v ruce oslavenkyně, čímž hosty zmátla. "Hořkou totiž hned sním, a pak mám výčitky svědomí!", uvedla na pravou míru se smíchem a na důkaz si uloupla kousek právě darované dobroty.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Pomeranian je veselý a hravý společník. Hodí se do rodin s dětmi

Styl

Zařaďte zelený hrášek do svého jídelníčku. Odbourá stres, sníží krevní tlak i cholesterol

Bydlení

Vypěstujte si doma vlastní citrusy. Zvládne to každý

1. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

2. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

3. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

4. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

5. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

Zavřít reklamu