Saxana oslavila 64. narozeniny. Je kočka jako za mlada!

 Celebrity 
27. listopadu 2013 15:46 / redakce
  0   0
Petra a Coco a koko Klobouk film
Přestože zpěvačka Petra Černocká původně žádnou oslavu neplánovala, nakonec své 64. narozeniny oslavila jaksepatří. Její podnikavý manžel Jiří Pracný totiž potají sezval rodinu a nejbližší přátele, zajistil v Sametové restauraci soukromí v salonku, kde nechyběl raut, ani degustace vín. "No, jsem tedy docela v šoku", přiznala oslavenkyně, která na svůj věk ani náhodou nevypadá. "Mám v plánu oslavit kulatiny, to ano, ale že bych z normálních narozenin dělala nějaké čóro, to fakt ne ..." Petra byla zaskočena nejen samotnou oslavou, ale i dárkem v podobě elegantních hodinek. Prý si běžně dárky nedávají. A to v tašce, v níž hodinky dostala, ještě objevila katalogy se šperky. Že by výzva? "Jirka mě zná", potvrdila Petra Černocká s úsměvem, "ví, že mám ráda všelijaké krásné ozdůbky a šperky mezi ně samozřejmě patří. Že ale sáhne po Preciose, to by mě ani ve snu nenapadlo. Jo, má to ale vkus, ten můj chlap!", dodala rozverně sympatická zpěvačka.

Na oslavě, která se původně měla uskutečnit v utajení, nechyběla ani roztomilá vnučka Olívie Coco. Svou bezprostředností bavila všechny hosty, nejvíce ovšem v okamžiku, kdy na chvilku "osaměla" u narozeninového dortu a hned se do něj pustila. "Coco je moje životní štěstíčko", rozplývala se nad svou vnučkou Petra Černocká. "Tenhle nádherný babičkovský pocit přeji každé ženě."

Mezi dárky převládaly květiny a kosmetika. Když se Petra dozvěděla, že jedna kosmetika s papayou léčí zranění, její manžel se ulekl: "To jste neměli Petře dávat; jak ji znám, bude po mně chtít, abych se řízl, aby měla důkaz, že ta papaya opravdu funguje!"

V krabicích a dárkových taškách nechybělo ani víno, čaje, pamlsky a čokoláda. "Já jsem nespokojenější, když dostanu mléčnou", prohlašovala s hořkou čokoládou v ruce oslavenkyně, čímž hosty zmátla. "Hořkou totiž hned sním, a pak mám výčitky svědomí!", uvedla na pravou míru se smíchem a na důkaz si uloupla kousek právě darované dobroty.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vyrobte si z libečku vegetu, maggi nebo sůl. Získáte tak výborná a zdravá dochucovadla

Styl

Populární dieta IIFYM nabízí menší omezení v tom, co jíte, a přitom zaručuje výsledky

Bydlení

Staré dveře je škoda rozštípat a spálit. Zkuste si je zrenovovat, získáte krásný kousek

1. Josef Maršálek přiznává: Pečení jsem obětoval všechno, česká cukrařina je neuvěřitelně komplikovaná

2. Hana Zagorová je v nemocnici kvůli komplikacím s koronavirem. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu o ni mají...

3. Nedávný nouzový stav inspiroval Ivana Fílu ke vzniku unikátní knihy. Na křest dorazila i Lucka...

4. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

5. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

Zavřít reklamu