Známá zpěvačka s dětmi na pobytu v Řecku přežila zemětřesení bez úhony!

 Celebrity 
22. července 2017 02:00 / René Černý
  426   1
📷
Další 2 fotografie v galerii
Hanka Křížková, Pavlem Bočkem a částí dětí z ozdravných pobytů, kteří prožili v Řecku zemětřesení! Archiv OS Sluneční paprsek
Zemětřesení, které postihlo část Řecka, zažila na vlastní kůži i zpěvačka a herečka Hanka Křížková. Ta je s kamarádem, lékařem Pavlem Bočkem na ozdravném pobytu s padesátkou dětí, které jsou po onkologické léčbě. Z události naštěstí všichni vyvázli zdraví, ale měli pořádně nahnáno!

„Zažili jsme minulou noc poměrně silné zemětřesení. Cestovala se mnou postel,” usmívala se Hanka Křížková. „Všechno na stole popadalo, dveře ttřískaly, celý hotel jakoby se nakláněl. No měli jsme docela nahnáno,” svěřila se zpěvačka, která letos v srpnu oslaví své šedesátiny.

„Jsme všichni v pořádku, nikomu se nic nestalo. Pro děti to bylo trochu možná dobrodružství, ale raději se bez takového obejít…,” podotkla zpěvačka.

V Řecku tráví pět desítek dětí různých věkových skupin dva týdny. „Jde o děti po onkologické léčbě. Tyto ozdravné pobyty, které mají veliký smysl a význam, pořádá naše Občanské sdružení Sluneční paprsek celou řadu let. Jezdíme vždy ve dvou turnusech,” podotkl přední český onkolog a pediatr Pavel Boček, který se o děti stará také s Janou Bašeovou a i díky významnému finančnímu přispění nadace Život dětem!

„S dětmi děláme různé hry, výlety, karnevaly, soutěže. Jsem moc ráda, že mohu být prospěšná, protože působím jako taková hodná teta “psycholožka”. Děti jsou vždy nadšení a už se těší, že třeba další rok budou moct jet zase,” dodala Křížková, která  věří, že žádné další otřesy nikdo z ozdravného pobytu v následujících dnech ani nocích už nezažije. „Rádi se bez toho obejdeme….Jinak je tu nádherně, skvělé počasí, úžasné moře, skvělý personál…,” dodala zpěvačka.

 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Posbírejte doma liché ponožky a vytvořte z nich roztomilé velikonoční zajíčky

Styl

Letošní trendy slunečních brýlí. Frčí geometrické tvary, zlatá i oblíbený retro styl

Bydlení

Na mobilní telefon se viry i bakterie uchytí snadno. Postup, jak se jich zbavit

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu