Prokletému rodu Kennedyových vládl šílený despota Joseph Kennedy!

Nezvratný osud...
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Celebrity 
22. listopadu 2013 12:42 / Foto: Facebook
  0   0
Nejoblíbenější americký prezident John Fitzgerald Kennedy se narodil do pěkné rodinky. Jeho otec Joseph byl šílený despota a vládl doma tvrdou rukou. O lásce v jeho rodině se nedá mluvit vůbec a Josephova manželka Rose to skutečně neměla lehké. Rodila jednoho potomka za druhým a pak jen bezradně přihlížela, jak si osud s jejími dětmi krutě zahrává.

Starý Joseph měl jasno. Chtěl mít ze svých dětí vlivné politiky a této představě podřídil celý život. Jenže osud měl patrně jiný plán! Již nejstarší syn Joseph Kennedy jr. se měl stát prvním americkým prezidentem, ale zřítil se s letadlem v bitvě nad kanálem La Manche.

Dcera Rosemary Kennedy byla jako jedna z prvních na světě podrobena děsivé lobotomii mozku. Neúspěšně! Zákrok byl navíc proveden bez vědomí matky. Ironií osudu je, že mentálně postižená Rosemary se dožila takto postižená téměř devadesáti let.

Dalším v arzenálu byl nadějný a krásný John F. Kennedy. Ten se v roce 1961 skutečně stává 35. americkým prezidentem! O dva roky později je 22. listopadu zastřelen v Dallasu. Dnes je to právě 50 let a zajímavé je, že 22.11.1963 byl také pátek.

Johnova bratra, senátora New Yorku Roberta F. Kennedyho, zastřelili v Los Angeles v hotelové kuchyni. Mohl být dalším prezidentem, neboť drtivě vyhrál prezidentské primárky. Robertův syn David umírá v 29 letech na tvrdé drogy. Syn JFK John F. Kennedy jr. umírá i s celou rodinou při leteckém neštěstí roku 1999. Bratr JFK, senátor Edward "Ted" Kennedy, umírá na zhoubný nádor mozku. Syn Roberta, Michael, odjíždí s rodinou lyžovat do Aspenu v Coloradu a v plné rychlosti narazí při lyžování do stromu. Na místě je mrtev. Edwardova dcera Kara Kennedy umírá z neznámých příčin během návštěvy Washingtonu.

Jedna z posledních ikon proslulé rodiny Kennedyových, dcera JFK Caroline, je v současné době ambassadorkou v Japonsku. Tak snad ji tam nesmete nějaká ta vlna tsunami!
📷
2
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Nejčtenější články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Na zasněžené silnici je třeba změnit styl jízdy

Styl

Sportka v Československu: Kdy se losoval první výherce a kolik se dalo vyhrát pěněz?

Bydlení

Podkrovní byty mají své kouzlo. Pozor si ale dejte i na mnohá úskalí

1. Potvora z Modrého kódu si vyzkoušela, jaké je to být pacientkou, do které se nemilosrdně vrážejí jehly

2. Zamilovaná herečka Patricie Solaříková si užívá zimních radovánek v Rakousku

3. Václav Noid Bárta a Olga Lounová: Láska se nám může stát

4. Jan Kopečný a skupina Botox: Jak to mají tihle kluci s láskou?

5. Česká královna krásy Lea Šteflíčková už tři týdny bojuje v Bangkoku o titul Miss Universe

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu