Prokletému rodu Kennedyových vládl šílený despota Joseph Kennedy!

Nezvratný osud...
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Celebrity 
22. listopadu 2013 12:42 / Foto: Facebook
  0   0
Nejoblíbenější americký prezident John Fitzgerald Kennedy se narodil do pěkné rodinky. Jeho otec Joseph byl šílený despota a vládl doma tvrdou rukou. O lásce v jeho rodině se nedá mluvit vůbec a Josephova manželka Rose to skutečně neměla lehké. Rodila jednoho potomka za druhým a pak jen bezradně přihlížela, jak si osud s jejími dětmi krutě zahrává.

Starý Joseph měl jasno. Chtěl mít ze svých dětí vlivné politiky a této představě podřídil celý život. Jenže osud měl patrně jiný plán! Již nejstarší syn Joseph Kennedy jr. se měl stát prvním americkým prezidentem, ale zřítil se s letadlem v bitvě nad kanálem La Manche.

Dcera Rosemary Kennedy byla jako jedna z prvních na světě podrobena děsivé lobotomii mozku. Neúspěšně! Zákrok byl navíc proveden bez vědomí matky. Ironií osudu je, že mentálně postižená Rosemary se dožila takto postižená téměř devadesáti let.

Dalším v arzenálu byl nadějný a krásný John F. Kennedy. Ten se v roce 1961 skutečně stává 35. americkým prezidentem! O dva roky později je 22. listopadu zastřelen v Dallasu. Dnes je to právě 50 let a zajímavé je, že 22.11.1963 byl také pátek.

Johnova bratra, senátora New Yorku Roberta F. Kennedyho, zastřelili v Los Angeles v hotelové kuchyni. Mohl být dalším prezidentem, neboť drtivě vyhrál prezidentské primárky. Robertův syn David umírá v 29 letech na tvrdé drogy. Syn JFK John F. Kennedy jr. umírá i s celou rodinou při leteckém neštěstí roku 1999. Bratr JFK, senátor Edward "Ted" Kennedy, umírá na zhoubný nádor mozku. Syn Roberta, Michael, odjíždí s rodinou lyžovat do Aspenu v Coloradu a v plné rychlosti narazí při lyžování do stromu. Na místě je mrtev. Edwardova dcera Kara Kennedy umírá z neznámých příčin během návštěvy Washingtonu.

Jedna z posledních ikon proslulé rodiny Kennedyových, dcera JFK Caroline, je v současné době ambassadorkou v Japonsku. Tak snad ji tam nesmete nějaká ta vlna tsunami!
📷
2
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Co dělat, aby vám v horku neuhynuly ryby v jezírku

Styl

Tip na rychlou limonádu na hubnutí, bez které se v horkých dnech neobejdete

Bydlení

Zdravotní křeslo je pro seniora rajský balzám

1. Daniela Šinkorová trénuje na Stardance i ve velkém vedru

2. Scarlett Johansson vydělává miliardy. Je nejlépe placenou herečkou světa

3. Herec Rašilov měl svatbu, jeho ex Vanda Hybnerová mejdan

4. Kateřina Votavová ukázala svoje sexy tělo

5. Sexy zrzky hlásí nástup

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn