Mladinká zpěvačka přišla o maminku, teď vydává album s písněmi Jiřího Suchého

 Celebrity 
02. května 2017 03:15 / René Černý
  1   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Johanka Kopačková nemá život jednoduchý, ale jde si za svým snem! archiv J. Kopačkové
Mladičká zpěvačka Johanka Kopačková má za sebou velmi náročné období. Před časem přišla o maminku a zůstala se svým tatínkem sama. Smutek se snažila zahnat nejen studiem, ale každou volnou chvíli trávila v nahrávacím studiu. Právě tam totiž vznikalo její debutové album, které věnovala právě své milované mamince.

Johanka začala na desce dělat v době, když ještě měla oba rodiče. Pak došlo k velké tragédii a o svou milovanou maminku přišla. I proto její nové album vychází až nyní.

„Jsem hrdá na to, že mi vyjde CD. Vložila jsem do natáčení alba veškerý svůj volný čas a energii. Bylo na něm strašně moc práce, nejen mé, ale i lidí, kteří se na něm podíleli. Mamince by se líbilo,“ říká dojatá Johanka, která bude debutovat s písněmi Jiřího Suchého.

Má k tomu své vysvětlení. „Už jako malá jsem chodila do Semaforu a moc se mi líbily písničky, které se v něm zpívaly. Mám doma snad všechny semaforské písničky. A tak vznikl nápad, že bych chtěla natočit desku s písničkami pana Suchého,“ popsala mladá dívka, která byla Jiřího Suchého poprosit osobně.

A prý nebylo vůbec jednoduché Suchého přesvědčit, aby jí dal své svolení. „Poprosit pana Suchého, zda by souhlasil s nápadem, že bych nazpívala jeho písničky, jsem byla za doprovodu taťky a pana Svobody, což je ředitel divadla Semafor. Ze začátku byl poněkud skeptický, ale nakonec souhlasil. A já jsem byla samozřejmě šťastná, protože když vám taková legenda, jako je pan Suchý, důvěřuje a souhlasí, abyste nazpívali jeho písničky, je to zkrátka úžasný pocit,“ říká Johanka, které Jiří Suchý nepůjčil jenom písničky, ale rovnou celé divadlo.

Již 5. května večer se totiž v divadle SEMAFOR uskuteční slavnostní křest její prvotiny spojený s koncertem, který byl nazván Dveře dokořan pro Johanku Kopačkovou. A nevystoupí jenom Johanka, ale i sám Jiří Suchý s Jitkou Molavcovou, Michal Malátný, Felix Slováček jr., Patrola Šlapeto, Michal Stejskal, Ajrin Zlámalová, Lucie Černíková nebo Zuzana Maxa.

„Cítím strašnou zodpovědnost, protože jsem puntičkářka. Chci, aby bylo všechno dokonalé. I ty nejmenší detaily. Takže jsem trošku nervózní. Nechci zklamat kolegy, kteří mi důvěřují, ani diváky, kteří si koupí lístky, které jsou již v prodeji,“ říká Johanka, která v SEMAFORU nevystoupí poprvé.

„Hraji v divadle Semafor v několika hrách. Moje poslední premiéra v Semaforu byla hra: Skleněné prkno. A s Dětskou Operou Praha hostuji v Národním divadle, Stavovském divadle a na Nové Scéně Národního divadla,“ uzavřela Johanka.

 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Digestoř nejen pro kuchyně s komínem. Existují řešení velmi účinná, a přitom cenově dostupná

Styl

Právní služby za předem stanovené ceny. Nový projekt mění způsob vyhledávání advokátů

Bydlení

Hromada prádla k žehlení je jako zlý sen. Máme pár tipů, jak si žehlení usnadnit

1. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

2. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

3. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

4. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

5. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

Zavřít reklamu