Manžel známé české herečky přiznal, že kvůli Alzheimeru musí skončit!

 Celebrity 
29. dubna 2017 04:50 / René Černý
  0
📷
2 fotografie v galerii
Nina Divíšková už není schopna hrát a veřejně vystupovat! Profimedia
Smutné! Některé české herečky v posledních letech trápila či trápí Alzheimerova choroba. Zatímco jedny už nejsou mezi námi, jiné ano, ale veřejně vystupovat už nemohou. Po Květě Fialové je to i Nina Divíšková. Její manžel, herec a režisér Jan Kačer je z toho zoufalý!

O Ninu Divíškovou je sice skvěle postaráno, ale Kačera trípí, že jeho žena nemůže už hrát. Její tělesná schránka chřadne a paměť ji neslouží. Někdy má světlé chvilky, ale spíš jsou to ty druhé. 

„Víte, když by někam přišla, tak by ji její vnitřní síla dovedla k tomu, že byste to na ní třeba ani nepoznali, že jí není úplně nejlíp. Ale myslím si, že už je čas s veřejným vystupováním skončit," řekl pro Sedmičku Jan Kačer, který sám na tom není zdravotně nejlépe a stav jeho ženy ho trápí. 

„Honza je zoufalej a občas vzteklej. Neumí se s tím smířit, protože Nina bývala takový spíš generál. Teď je to stařenka, která je nemocná a možná ani jeho občas nepoznává. Je to smutné," dodal rodinný kamarád a kolega.

Podobně na tom byla i nedávno zesnulá Luba Skořepová, které se právě k fyzickým problémům se zažíváním přidal i Alzheimer. V posledních týdnech života už nevěděla pořádně, co se kolem ní děje. 

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hvězda Modré laguny odhalila, že byla sexuálně napadena hollywoodským manažerem. Přes třicet let se o tom...

Styl

Středomořská strava prokazatelně snižuje riziko vzniku mnoha závažných onemocnění

Tech

Rusko vzkřísilo muzejní obrněné transportéry BTR-50P. Jejich bojeschopnost je ale pochybná