Nemoc Karla Gotta: Jak je na tom teď?

 Celebrity 
27. února 2017 02:20 / Marek Pokorný
  6   0
Kdy zase Karla Gotta uvidíme na jevišti a s mikrofonem?  Profimedia
Všichni se ptají, jso zvědaví a zároveň se bojí o Karla Gotta. Jak na tom je, co dělá, jak se má a hlavně - co ho teď čeká? Mistr je v domácí péči a zatím nikde nevystupuje. Jaký je ale opravdu jeho zdravotní stav?

Po operaci, kterou prodělal před dvěma týdny, údajně kvůli srůstům a neprůchodnosti střev, si dal Karel Gott pauzu. Sám přiznal, že šlo o velmi akutní operační zákrok, a že mu lékaři v nemocnici na Karlově náměstí zachránili život. 

„Mám o Karla strach a bojím se, aby to byly jen ty srůsty. Nikdo nic neví a on se obrnil hradbou mlčení. Původně tvrdil, že se cítí skvěle a je v naprostém pořádku. A za pár dní byl na operačním sále. Nerozumím tomu a jen si přeju, aby byl zase v pořádku," řekl Gottův kolega a známý.

Někteří lidé, včetně jeho fanoušků se dokonce bojí, aby se onkologická nemoc nevrátila a Mistr zase něco netajil. To ale zpěvák i jeho management odmítá. Je ale jasné, že "něco" není v pořádku! „Slyšela jsem nějaké zvěsti, ale myslím si, že jsou to jen fámy. Karel prostě asi jen odpočívá, protože to asi před tím hodně přehnal. Měl se více šetřit a snad bude brzo fit," dodala jedna ze zpěvaček.

Protože je ale Karel Gott obrněn hradbou lidí, kteří neprozradí nic, anebo často řeknou něco co je úplně jinak, je velmi těžké rozlíčovat, jak na tom Mistr opravdu je? „Bojíme se o Karla. Doufám, že zase není nemocný. Má teď samé zdravotní problémy a moc se nám nelíbí, že někdo neřekne pravdu, jak to vlastně je," napsala jedna ze skalních fanynek.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Psi trávu milují. Někdy však její požírání značí vážný problém

Styl

Nespavost trápí čím dál víc lidí. Zkuste metodu amerických vojáků a usnete do dvou minut

Bydlení

Jak zatočit s rybinou. Použijte sodu, citron nebo čajovou sedlinu

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu