Nádherné missky opět rozzářily český Aspen – Hadašová, Švantnerová a Procházková

 Life & Style 
12. prosince 2016 02:00 / Marek Pokorný
  0
📷
4 fotografie v galerii
Lucie Hadašová Bednářová, Nikol Švantnerová, Veronika Procházková pokořily Špindl Davidsport.cz
Zahájení lyžařské sezony ve Špindlerově mlýně si nenechaly ujít přední krásky české modelingové scény. Česká Miss 2007 Lucie Hadašová Bednářová (29),  Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová (24) a Vicemiss ČR 2007 Veronika Procházková přijely pokořit české sjezdovky ve sv. Petru a nakoupit vánoční dárky

Jelikož holky milují módu a dají si záležet na svých outfitech i v zimě na lyžích, potkali jsme je v prodejně s luxusním lyžařským oblečením Sportalm Špindlerův mlýn.

Lucie Bednářová dorazila se svými dětmi a sestrou Kateřinou. „Vybrala jsem si krásnou lyžařskou bundu a kalhoty pro Denisku. Učí se lyžovat. Zatím to není žádná sláva, ale jde jí to.“ prozradila Lucie Bednářová. „Chystáme se i letos na hory, Deniska pak všechno oblečení, jak už to tak bývá, podědí po sestře.“ dodává půvabná maminka. 

Deniska i Vaneska krásně pózovaly fotografům a vypadá to, že mamince roste sympatická konkurece a děvčátka až vyrostou, jednou třeba zaujmou její místo na přehlídkovém mole. „Deniska je roztomilá. Když jsem třeba ve vaně, tak mi dělá přehlídku, přijde, představí se a takhle třeba dvacetkrát.“ směje se Lucie, která se oběma dětem věnuje naplno.

„Odmalička jsem lyžovala a v patnácti jsem se naučila na snowboardu, a jelikož je to skoro deset let, tak je snowboard pro mě už trochu stereotyp. Tak jsem nedávno zkusila zase lyže a musím říct, že mě to bavilo. Je to zase něco jiného. A taky mě baví, že se můžu krásně obléknout. Přeci jen na snowboard volím spíš funkční volnější oblečení, tak na lyžích můžu být zase za princeznu.“ říká sympatická brunetka Nikol Švantnerová a pózuje v nepřehlédnutelné lyžařské bundě Sportalm, kterou sladila s kalhotami i botami.

Modelka a Vicemiss Veronika Procházková má hory ráda nejen v zimě, ale i v létě. „Není nad to utéct z Prahy na čerstvý vzduch…zasněžená krajina přece jen evokuje kouzlo právě blížících se Vánoc lépe než šedé pražské ulice. Taťka mě od dětství vedl hlavně k běžeckému lyžování, ale na základce jsem se naučila i na sjezdovkách a snowboardu. Musím ale přiznat, že po jednom nepěkném pádu jsem na sebe na svahu hodně opatrná. Letos se chystáme s rodinou na lyže do Rakouska, tak se těším.“

Blíží se Vánoce, tak jsme se museli zeptat, jak jsou na tom modelky třeba s pečením cukroví a vánočními přípravami?

Lucie Bednářová má doma dvě malé pomocnice, které jí už s pečením pomáhají. Baví je to chvilku, jako všechny děti, ale těší se na zdobení. „Objednala jsem nějakou super hmotu na zdobení perníčků, myslím, že se jmenuje Královská poleva. Přišlo mi to přímo z cukrářství a kreativitu zdobení nechám plně na holkách. Sice to nebude asi úplně to, co si představujeme, ale nedá se nic dělat.“ směje se Lucie Bednářová.

A co o Vánocích prozradila Nikol Švantnerová? „Štědrý den budu s rodinou a pak se s přítelem chystáme na Slovensko do Tater, kde máme rodinu a  budeme tam trávit i Silvestr, takže úplně ideál. Dárky už mám asi měsíc pořešené, protože do nákupního centra mě v prosinci nikdo nedostane. Fronty na parkování, pak v obchodech…tomu se chci letos vyhnout. Cukroví jsem pekla taky, ale v dnešní době je to zbytečný. Doma nejsme, navštěvujeme rodiny a všude něco dostaneme a máme pak co dělat, abychom to spotřebovali do léta.“ směje se Nikol.

Veronika Procházková bude Vánoce trávit s rodinou ve Znojmě. „Mám ráda Vánoce. Výzdobu mám už od listopadu.“ směje se Veronika. „To mě baví. Svíčky, věnce na dveře, světýlka. S dárkama je to horší, mám nějaké nápady, ale zatím není čas to realizovat. Péct cukroví se chystám tradičně s maminkou a budu zdobit perníčky.“

 

Outfity:

Nikol Švantnerová

Bunda Sportalm: 23 990,- kč

Lyžařské kalhoty Sportalm: 7 890,- kč

Boty Tecnica Moon Boot: 10 990,- kč

Davidsport.cz

 

Lucie Bednářová

Bunda Sportalm: 23 990,- kč

Lyžařské kalhoty Sportalm: 7 890,- kč

Kožešinové boty: 7 990,- kč

Davidsport.cz

 

Veronika Procházková

Bunda Sportalm: 27 290,- kč

Lyžařské kalhoty Sportalm: 12 790,- kč

Boty Tecnica Moon Boot: 2 690,- kč

Davidsport.cz

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Letní vánek v lahvičce: Jak vybrat ten pravý parfém na léto

Tech

Nejlepší funkce chytrých hodinek, které musíte vyzkoušet