Umřel herec z Ulice a Rodinných Pout Valík! Obermaierová: Je mi ho líto!

 Celebrity 
09. října 2016 02:55 / redakce
  16   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Tomáš Valík byl herec, fotograf i bohém. Zemřel po krátké nemoci! archiv Nova
Nebylo mu ještě ani 52 let. Víc mu osud nenadělil! Herec Tomáš Valík včera zemřel. V nemocnici ho uvedli do umělého spánku, z kterého se už neprobral. Příčina smrti je opředená záhadou! Podle některých známých mohlo jít o rakovinu, protože ho v podstatě měl zabít zápal plic!
Valíka proslavily hlavně seriály Rodinná pouta a Velmi křehké vztahy a také Ulice, kde hrál Richarda Zajíčka. Herečka Jaroslava Obermaierová jej před časem hodně zkritizovala, možná až tvrdě, ale nyní projevila velkou lítost.

"Nemám ráda lidi, kteří jsou nezodpovědní, neumí text, chodí pozdě... Dneska si každý myslí, že může hrát...," řekla tehdy. Nyní však byla smířlivější. "Byl svůj, ale jinak fajn. Je mi ho moc líto. Tak mladej člověk...," neměla slova herečka.

Také jeho kolegové z Rodinných pout byli ze zprávy v šoku. Stejně jako lidé z divadla či bývalí žáci, které učil herecký a jevištní projev. "Slyšela jsem cosi o tom, že byl vážně nemocný, ale co mu bylo, nevím," dodala jedna z jeho bývalých žaček.

Tomáš Valík,který byl také fotografem, zemřel v Nemocnici Na Bulovce po krátké nemoci. Před pár dny ještě s některými z kamarádům mluvil. Pak se jeho stav zhoršil a byl uveden do umělého spánku. Měl trpět těžkým zápalem či zánětem plic. Nemohl dýchat. Zda byla příčinou rakovina či nějaká jiná vážná nemoc, není jasné.

"Tomáš byl hodný, srdečný. Trochu komplikovaný, měl i deprese. Ale byl to hodnej člověk. Žil střídavě se ženami a s muži. Říkal, že je to podle toho, jak mu to zrovna vyhovuje. Ale byl to vážně strašně hodnej člověk. Mrzelo ho, že svět je jen o konzumu, že jsou lidi na sebe zlí...," dodal jeden z jeho přátel a bývalých partnerů.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak pěstovat krásné fuchsie. Zvládnou to i méně zkušení pěstitelé

Styl

Osvojte si jednoduchý návyk, který vám usnadní hubnutí

Bydlení

Černé skvrny na listech orchidejí nevěstí nic dobrého. Poraďte si s nimi, dokud je čas

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu