Gott prý dělá Ivaně zbytečně nepřátele! Ale i sobě!

 Celebrity 
08. října 2016 04:53 / redakce
  8   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Karel Gott si podle některých přidělává zbytečně nepřátele a kvůli tomu je jeho žena Ivana vnímána jinak! Profimedia
Zlatý a Platinový slavík Karel Gott se po téměř roční pauze, při které bojoval se zákeřnou nemoci, vrací na pódia. Jenomže ne vše je zalité slunce a jsou věci, které jeho, někdy až fanatičtí fanouškové nevidí. A ani nechtějí vidět!
Velký rozruch způsobila nedávno vydaná kniha fotografa Jiřího Krušiny. Ta byla prý neautorizovaná a Slavík kvůli ní zuřil. Přitom jí pořídil a vydal někdo, kdo s Gottem trávil deset let na cestách. Dnes se Gottův právník chce zřejmě s Krušinou soudit.

"Nemám se za co stydět, v té knize nic špatného není. Jsou to fotografie z našich společných cest a fotil jsem jen tehdy,když to Mistr chtěl," hájí se fotograf, který si stěžoval na nový management Karla Gotta. Prý mu neumožnil, aby se s hotovou knihou za zpěvákem dostal a on ji tak mohl vidět jako první.

Otázkou je, zda je to opravdu vina jeho ženy Ivany, mluvčí Anety Stolczové, nebo jeho samotného? "Ono s Karlem je to trochu jinak a složitější. On je v tomhle trochu pokrytec. On před Ivanou řadu věcí tají a pak problém, když přijde, hodí vlastně na ní. Lidé ji pak mají za tu nejhorší, což tak není. Ivana je velmi schopná, vzdělaná a chytrá ženská. Dělá sobě i jí zbytečně nepřátele," řekl VIPstory.cz zdroj od manželky Slavíka.

Karel Gott prý řadu věcí neřeší a ani řešit nechce. Dokonce zní hlasy, že se setkává jen s těmi, o kterých ví, že je potřebuje nebo by v budoucnu mohl potřebovat. Čemuž se špatně věří, protože božský Kája tu byl vždy pro všechny. Pravdou ale je, že nikdy před tím neměl ochranku a ani mluvčí. Vždy mluvil za sebe a setkával se se všemi.

"Ale časy se mění a lidi taky. Karel je bohém, Bůh a Mistr. A možná, že teď mu to konečně došlo, tak se i tak začal chovat," dodal s úsměvem jeho dlouholetý kamarád. Ten spatřuje problém možná v tom, že zpěvák chce věci řešit moderněji, ale lidé kolem něj jsou moc konzervativní.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Kdo se chce těšit z bohatých květů vašich muškátů i v dalších letech, musí je nyní správně zazimovat

Styl

Práce z domova nemusí vyhovovat všem. Může vést k prokrastinaci i syndromu vyhoření

Bydlení

Ne každému se domů vejde pračka i sušička aneb na co se zaměřit při výběru spotřebiče dva v jednom

1. Lucie Vondráčková se stala obětí podvodu

2. Herec Jan Dolanský v minitunaji v plážovém volejbale ukázal, že schopní herci dokáží odehrát opravdu...

3. Josef Maršálek přiznává: Pečení jsem obětoval všechno, česká cukrařina je neuvěřitelně komplikovaná

4. Hana Zagorová je v nemocnici kvůli komplikacím s koronavirem. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu o ni mají...

5. Nedávný nouzový stav inspiroval Ivana Fílu ke vzniku unikátní knihy. Na křest dorazila i Lucka...

Zavřít reklamu