Gott prý dělá Ivaně zbytečně nepřátele! Ale i sobě!

 Celebrity 
08. října 2016 04:53 / redakce
  8   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Karel Gott si podle některých přidělává zbytečně nepřátele a kvůli tomu je jeho žena Ivana vnímána jinak! Profimedia
Zlatý a Platinový slavík Karel Gott se po téměř roční pauze, při které bojoval se zákeřnou nemoci, vrací na pódia. Jenomže ne vše je zalité slunce a jsou věci, které jeho, někdy až fanatičtí fanouškové nevidí. A ani nechtějí vidět!
Velký rozruch způsobila nedávno vydaná kniha fotografa Jiřího Krušiny. Ta byla prý neautorizovaná a Slavík kvůli ní zuřil. Přitom jí pořídil a vydal někdo, kdo s Gottem trávil deset let na cestách. Dnes se Gottův právník chce zřejmě s Krušinou soudit.

"Nemám se za co stydět, v té knize nic špatného není. Jsou to fotografie z našich společných cest a fotil jsem jen tehdy,když to Mistr chtěl," hájí se fotograf, který si stěžoval na nový management Karla Gotta. Prý mu neumožnil, aby se s hotovou knihou za zpěvákem dostal a on ji tak mohl vidět jako první.

Otázkou je, zda je to opravdu vina jeho ženy Ivany, mluvčí Anety Stolczové, nebo jeho samotného? "Ono s Karlem je to trochu jinak a složitější. On je v tomhle trochu pokrytec. On před Ivanou řadu věcí tají a pak problém, když přijde, hodí vlastně na ní. Lidé ji pak mají za tu nejhorší, což tak není. Ivana je velmi schopná, vzdělaná a chytrá ženská. Dělá sobě i jí zbytečně nepřátele," řekl VIPstory.cz zdroj od manželky Slavíka.

Karel Gott prý řadu věcí neřeší a ani řešit nechce. Dokonce zní hlasy, že se setkává jen s těmi, o kterých ví, že je potřebuje nebo by v budoucnu mohl potřebovat. Čemuž se špatně věří, protože božský Kája tu byl vždy pro všechny. Pravdou ale je, že nikdy před tím neměl ochranku a ani mluvčí. Vždy mluvil za sebe a setkával se se všemi.

"Ale časy se mění a lidi taky. Karel je bohém, Bůh a Mistr. A možná, že teď mu to konečně došlo, tak se i tak začal chovat," dodal s úsměvem jeho dlouholetý kamarád. Ten spatřuje problém možná v tom, že zpěvák chce věci řešit moderněji, ale lidé kolem něj jsou moc konzervativní.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Není stan jako stan. Poradíme vám, jak vybrat ten správný

Styl

Vlasy v létě hodně trpí, vysušují se a začnou se lámat. Dopřejte jim speciální péči

Bydlení

Zavařit lze i pečivo. Vydrží pak o hodně déle, klidně i půl roku

1. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

2. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

3. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

4. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

5. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

Zavřít reklamu