VIDEO: Do Vily míří šílená Regina z první řady Vyvolených! Odebrali jí dítě a bojuje s exekutory!

 Video 
25. října 2013 16:51 / redakce
  0   0
Loading...
VyVolené čeká pořádné peklo! Youtube.com
Tohle bude pro Vladka asi velký šok. Po dnešním Duelu se nevrátí do Vily jen Nikola nebo Jafar, ale i nový soutěžící! A nebude to jen tak někdo! O pět miliónů přijde bojovat bláznivá striptérka Regina Holásková!

Regina, která se v první řadě VyVolench svlékala, všechny sprostě urážela, se všemi se hádala, nastupuje do reality show se značným zpožděním, ale bude mít stejné podmínky jako její kolegové, což určitě zvedne vlnu nenávisti. Před osmi lety byla tahle striptérka jedním z hlavních důvodů proč se na VyVolené koukat. Její šílené scény, ohrožování spolubydlících noži nebo stříkáním na své soky sprejem proti hmyzu, patří k nezapomenutelným.

Co na její příchod asi řekne psychicky labilní nervóza, Vladko Dobrovodský? Je pravděpodobné, že se u něj první vlna šílenství projeví ihned poté, co Holásková překročí práh Vily!

A co se dělo se sprostou barovou tanečnicí po skončení první řady VyVolených? Poté, co odešla z Vily, to vypadalo, že se trochu uklidnila. Otěhotněla a stala se maminkou dcerky Isis Paoly (5). S otcem dítěte Pavlem Tesařem se ale rozešla ještě v době, kdy byla těhotná. Partneři se nedokázali dohodnout ani po narození holčičky a celá věc se vyhrotila tehdy, když Regina nechala kočárek s roční dcerkou zaparkovaný u silnice a odjela! Tehdy skončila malá Isis Paola v kojeneckém ústavu. Dnes se o ni starají její prarodiče. Regina znovu začala tancovat po barech a zabydlela se v domku u Brněnské přehrady. V domku bez vody a elektřiny! Navíc na ni byla uvedena exekuce kvůli velkým dluhům. Výhra by jí tedy minimálně usnadnila těžkou životní situaci a tak se dá předpokládat, že pro vítězství udělá cokoliv!

Soutěžící se mají rozhodně na co těšit. Budou mít mezi sebou rovnou dvě Reginy, které věří v nadpřirozeno a ta co přijde dnes, je opravdu hodně silný kalibr! Ta už to tam postaví do latě!
Komentáře
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Co stihnout na zahradě, než se pořádně ochladí

Styl

Nejrychleji se vám vajíčka zkazí ve dveřích lednice. Kde je tedy skladovat?

Bydlení

Je lepší vybrat nábytek z dřevotřísky, kovu nebo dřeva? Každý materiál má svá pro i proti

1. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

2. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

3. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

4. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

5. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

Zavřít reklamu