Chudák princ Harry! Strašně mu chybí máma!

 Celebrity 
26. července 2016 04:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Princ Harry dodnes cítí, že mu máma zkrátka chybí! archiv
Už 19 let uplyne od chvíle, kdy v pařížském tunelu zahynula princezna Diana. Její dnes už dospělý syn Harry teď otevřeně přiznal, že je mu líto, že o smrti své matky nemluvil. Zdá se, že mladšímu z princů máma prostě hodně chybí!

„Je v pořádku, že trpíte, pokud o tom mluvíte. Není to slabost. Slabost je mít problém, neuvědomovat si ho a neřešit to,“ řekl Harry v rozhovoru pro BBC princ s tím, že trpět duševními problémy může opravdu každý včetně člena královské rodiny.

Princ Harry lituje, že nemluvil dříve o smrti své matky, kterou ztratil, když jí nejvíce potřeboval. „Je v pořádku, že trpíte, pokud o tom mluvíte. Není to slabost. Slabost je mít problém, neuvědomovat si ho a neřešit to,“ řekl Harry.

O smrti matky promluvil otevřeně proto, aby ukázal, že psychickými problémy mohou trpět všichni, od slavných sportovců po členy královské rodiny. „Hodně lidí žije v přesvědčení, že když máte práci, která vám zajišťuje dostatek financí, rodinu, dům a všechny další věci, tak že se úplně v pohodě vyrovnáte se všemi problémy,“ podotkl.

„Fakt lituju, že jsem o tom nemluvil dřív,“ řekl v rozhovoru s fotbalistou Ferdinandem, kterému před rokem zemřela na rakovinu manželka, s níž má tři děti. Harry poukázal na to, že bývalá hvězda fotbalového klubu Manchester United trpí bez ohledu na to, že vlastní luxusní dům a drahá auta.

To vše Harry měl, s bratrem je jedním z nejslavnějších panovníků planety. Jenže přišel osudový zlom a královna velkých srdcí zahynula. Harry na ní prý denně myslí a modlí se k ní!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...