Jako zdravotní sestra by Alice Bendová neuspěla. Svého psa ošetřila takovým způsobem, že ho museli zachránit na veterině!

 Celebrity 
10. června 2016 10:17 / redakce
  0   0
Alice už příště bude vědět... Klíšťák Ixoderm
Herečka Alice Bendová (47) by se zřejmě jako ošetřovatelka neuživila. Pacienti mužského pohlaví by ji sice jistě zbožňovali kvůli její sexy postavě, ale se šikovností už to tak slavné není. Když před pár dny poskytovala první pomoc svému psovi, museli nakonec díky jejímu zásahu vyhledat veterináře. „No ano, já nejsem šikovná a náš pes je hysterka, což je nešťastná kombinace. Snažila jsem se mu vytáhnout klíště, které jsem ale přetrhla vejpůl, takže jsme mazali na veterinu,“ popisuje Alice svůj zásah a dodává: „S klíšťaty mám přitom bohaté zkušenosti. Dvě děti, tři psi… a všichni milujeme zahradu, les, parky…“

Všechno zlé je ale k něčemu dobré. Díky přetrhnutému klíštěti si Alice hbitě opatřila přípravek, s nímž podobná nehoda neznamená riziko. Klíště se totiž jednou kapkou během několika minut zneškodní a už svého nositele nenakazí ani při neobratném odstraňování. Zároveň se také desinfikuje ranka. A jelikož má Alice na nadcházející prázdniny naplánovaný bohatý program, zásobila se hned několika baleními tohoto přípravku. „Pojedeme na vodu a když to přežiju, tak i pod stan. A tam asi nebude o různou havěť, včetně klíšťat, nouze. Taky se chystáme do Chorvatska, do Rakouska na kola, na české hrady a zámky. Plány máme velké, snad to přežijeme bez úhony…“ usmívá se Alice.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vychytávky do domácnosti. Jak vyleštit nerezový dřez nebo nablýskat záchod

Styl

Má smysl pořídit si zelený ječmen, nebo je to jen velká bublina?

Bydlení

O životnosti kuchyně často rozhodují materiály, které zvolíte. Ani kvalitní nemusejí být drahé

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu