Kamila Nývltová prozradila: "Budeme tři!"

 Celebrity 
24. října 2013 11:08 / redakce
  0
📷
6 fotografií v galerii
Ve dvou je to nuda... Foto: Archiv Kamila Nývltová
Krásná zpěvačka, sólistka předních pražských muzikálových scén oznámila světu, že už jí nebaví být jen ve dvou. Téměř dva roky žije s profesionálním tanečníkem Tomášem Smičkou v bytě v těsné blízkosti Nuselského mostu a zřejmě ji už omrzelo soužití ve dvou. Uvědomila si to v okamžiku, kdy se vrátila na pár dní do svého rodného Podkrkonoší a zašla se podívat na malá štěňátka trpasličích jezevčíků. Nyní si pohrává s myšlenkou, že si za tři týdny jednoho odveze do Prahy, aby prý byli doma tři.

„Miluji jezevčíky, u nás doma je jezevčík vždy pánem domu a máme to tak v celé široké rodině. Všechny tety mají jezevčíka a někde ne jen jednoho. U nás doma spí jezevčík s našima v posteli, je to prostě hýčkaná fenka Ený. Taťka si jí zval do postele, aby jí nebylo tolik smutno, když byla u nás první den a plakala po své psí mamince … No a už tam zůstala. A druhého psa máme doma zlatého retrívra, také fenku, jmenuje se Tarra. Ta v posteli sice nespí, ale je rozmazlená stejně jako jezevčík, a jestli si někdo myslí, že má boudu venku v mrazu, tak nemá, protože jako boudu má našich obývací pokoj a tam je prostě doma. Mamka říká, že mít psa u boudy je fajn, ale když je pes v bytě, tak se stává opravdu členem rodiny. A tak návštěvy, které k nám přijdou, musí počítat s tím, že občas mají na kabátě nejeden psí chlup…,“ směje se Kamila.

O tom že Kamila má pozitivní vztah ke všemu živému není pochyb. Jako malá trávila celé prázdniny na statku u svého dědy a babičky v Markoušovicích, kde mají kompletní zvěřinec - krávu, kozy, krůty, husy, slepice… Kamila dokázala vše nakrmit i poklidit ve chlévě. Byla to pro ni vlastně zábava - dětská hra. Dnes když jí vyjde čas, si zajede k dědovi na čerstvě nadojené kozí mléko.

„To zbožňuji, ještě teplé, hned jak mi ho děda do hrnečku nadojí. To jsou moje vzpomínky na krásné prázdninové dětství a navíc kozí mléko je moc dobré a ještě k tomu zdravé. Škoda, že bydlím v Praze a sem se dostanu jen parkrát za rok,“ říká se smutkem zpěvačka.

Nyní se Kamila připravuje na novou roli Sněhurky v pohádkové hudební komedii nejen pro děti, kterou chystá divadlo Hybernia. Tento týden dotočila své vánoční CD „Vánoční dárek“, které bude obsahovat krásné vánoční písně i duet se zpěvačkou Lucií Bílou. Album vyjde v listopadu a bude jistě zajímavým tipem na dárek pod stromeček, stejně tak jako vstupenky na vánoční koncert 10. prosince 2013 v divadle Broadway, kde Kamila bude zpívat s živým orchestrem, gospelovým sborem a hosty – zpěvačkami Dashou a Renatou Drössler a charizmatickým zpěvákem Marianem Vojtkem. Vstupenky jsou již v předprodeji.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Dům a zahrada

Vodní kámen zlikviduje konvici, myčku i pračku. Zatočte s ním některou z osvědčených metod