Sexy operní zpěvačka Michaela Gemrotová se chystá do plavek! A tak vyrazila na liposukci!

 Celebrity 
09. května 2016 14:26 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Ne vždy se musí pro krásu trpět! Yes Visage
Tentokrát, po nedávné operaci prsou, podstoupila na soukromé klinice novinku Coolsculpting, moderní formu kryolipolýzy tzv. madel lásky, aby byla na léto fit do plavek!

Hvězda muzikálu Fantom opery Michaela Gemrotová po letech plánuje léto plné odpočinku. S přítelem stráví chvíle nerušeného klidu romantickou plavbou na jachtě mezi ostrovy Jaderského moře. Aby se cítila v plavkách co nejlépe, rozhodla se podstoupit tzv. Coolsculpting, moderní novou formu kryolipolýzy, dosud nejúčinnější bezbolestnou liposukci boků zmražením.

„Ikdyž zatím nemám s ukládáním nadbytečných tukových polštářů extra problémy, rozhodla jsem se před příchodem léta vytvarovat si postavu bez bolesti a následné rekonvalescence, kterou si kvůli pracovnímu vytížení nemohu dovolit. Nová redukce tukových buněk zmražením byla ideálním řešením,“ uvedla Michaela, která zákrok přirovnala k příjemné relaxaci a prozradila, že se na něj dokonce i těšila!

„Moc se mi líbí pohodová atmosféra a profesionální přístup personálu kliniky. Pan doktor Boček je velmi vstřícný, vše mi s úsměvem vysvětlil, takže se všechny obavy ihned rozplynuly. Samotný zákrok trval asi dvě hodiny, cítila jsem jen drobné brnění v místě odsávání,“ svěřila se Míša. Pro tuto metodu se rozhodla zejména z důvodu téměř nulové rekonvalescence, přesto, že plánuje odpočinek, čeká ji také řada povinností. „Den po příletu z dovolené odlétám na hudební festival do Běloruska, kde budu v rámci pěvecké soutěže reprezentovat Českou republiku. Na konci srpna mě čeká festival vážné hudby ve francouzsdkém Nice. Proto potřebuji být v plné kondici.“

Na Klinice, kterou si Míša vybrala provádí Coolsculpting MUDr. Pavel Boček, který upozorňuje na velký rozdíl kvality v nabídkách slevových portálů a různých salonů krásy, a také na přístroje, které mají s metodou Coolsculpting pramálo společného.

Coolsculpting, nová moderní forma kryolipolýzy, neboli liposukce zmražením, je dosud nejúčinnější bezbolestná liposukce schválená nejpřísnějším úřadem pro kontrolu a účinnost lékařských přístrojů – americkou FDA. Účinek je trvalý a při správné indikaci srovnatelný s klasickou liposukcí, ovšem bez operace, a s tím související bolestí a dlouhou rekonvalescencí.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...