Reportérka z Primy předvedla sexy křivky

 Celebrity 
09. září 2013 14:46 / redakce
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Lenka Špillarová Foto: Hair studio Honza Kořínek
Den co den nás informuje o tom, co nového se událo mezi slavnými, ale tentokrát se na několik hodin, stala středem pozornosti ona. Reportérka VIP zprávy na Primě Lenka Špillarová si vyzkoušela roli modelky a nafotila několik účesů pro svého dvorního kadeřníka Honzu Kořínka. „Honza se mi ve svém nově otevřeném salonu stará o vlasy už několik měsíců. A myslím, že to není nic jednoduchého. Jsem na vlasy dost citlivá, a tak mu do toho pořád mluvím. Sám hodně koukal, když jsem přišla s tím, že chci na léto změnu a nechala se obarvit lehce do zrzava,“ říká krásná reportérka Lenka Špillarová. Během focení pro salon Honza Kořínka neodolala připravenému občerstvení. Jak to vypadá, diety asi tato krasavice řešit nemusí.

„Občas nějakou dietu zkusím, ale moc dlouho to nevydřím. Já jídlo miluju. Ale nebudu říkat, že bych nechtěla trochu shodit. To asi jo,“ prozrazuje jedna z tváří Primáckého zpravodajství. Během focení účesů Lenka Špillarová předvedla vosí pas a předvedla i své přednosti. To jak vypadá, je pro ni důležité, přeci jen se pravidelně každý den za pět minut osm objevuje na televizní obrazovce. „Je důležité, jak člověk v televizi vypadá, ale že bych nějak extra řešila, co si vzít na sebe, nebo to jak vypadám, to zase ne. Nosím to, co mám ráda a do maskérny zajdu, jen když mám namířeno na nějakou větší akci,“ říká Špillarová, která má teď ale i jiné starosti. Dokončuje totiž své vlastní bydlení v centru Prahy a tak místo módních oblečků řeší něco úplně jiného.

„Vybírám si dveře do bytu a věřte, že to není nic jednoduchého. Mám své vysněné a nemůžu je nikde sehnat. Je to peklo. Takže trávím hodiny na internetu a snažím se je najít,“ promluvila o náplni svého volného času Lenka Špillarová.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Samolepky rychle a levně promění fádní stěny

Styl

Na co je dobré myslet, než se vydáte s dětmi na pískoviště

Bydlení

Mol šatní je pro každou domácnost pohromou. Zaručeně fungující rady našich babiček

1. Krutý osud prvorepublikové filmové hvězdy Jiřiny Štěpničkové. Kolegové pro ni žádali trest smrti

2. Anna K. si přes zimu užívá zasloužený odpočinek. Ten si s sebou ale nese překvapivou daň

3. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

4. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

5. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

Zavřít reklamu