Reportérka z Primy předvedla sexy křivky

 Celebrity 
09. září 2013 14:46 / redakce
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Lenka Špillarová Foto: Hair studio Honza Kořínek
Den co den nás informuje o tom, co nového se událo mezi slavnými, ale tentokrát se na několik hodin, stala středem pozornosti ona. Reportérka VIP zprávy na Primě Lenka Špillarová si vyzkoušela roli modelky a nafotila několik účesů pro svého dvorního kadeřníka Honzu Kořínka. „Honza se mi ve svém nově otevřeném salonu stará o vlasy už několik měsíců. A myslím, že to není nic jednoduchého. Jsem na vlasy dost citlivá, a tak mu do toho pořád mluvím. Sám hodně koukal, když jsem přišla s tím, že chci na léto změnu a nechala se obarvit lehce do zrzava,“ říká krásná reportérka Lenka Špillarová. Během focení pro salon Honza Kořínka neodolala připravenému občerstvení. Jak to vypadá, diety asi tato krasavice řešit nemusí.

„Občas nějakou dietu zkusím, ale moc dlouho to nevydřím. Já jídlo miluju. Ale nebudu říkat, že bych nechtěla trochu shodit. To asi jo,“ prozrazuje jedna z tváří Primáckého zpravodajství. Během focení účesů Lenka Špillarová předvedla vosí pas a předvedla i své přednosti. To jak vypadá, je pro ni důležité, přeci jen se pravidelně každý den za pět minut osm objevuje na televizní obrazovce. „Je důležité, jak člověk v televizi vypadá, ale že bych nějak extra řešila, co si vzít na sebe, nebo to jak vypadám, to zase ne. Nosím to, co mám ráda a do maskérny zajdu, jen když mám namířeno na nějakou větší akci,“ říká Špillarová, která má teď ale i jiné starosti. Dokončuje totiž své vlastní bydlení v centru Prahy a tak místo módních oblečků řeší něco úplně jiného.

„Vybírám si dveře do bytu a věřte, že to není nic jednoduchého. Mám své vysněné a nemůžu je nikde sehnat. Je to peklo. Takže trávím hodiny na internetu a snažím se je najít,“ promluvila o náplni svého volného času Lenka Špillarová.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nepodceňujte výhody postřikovače, oceníte jej v zahradě i na balkoně

Styl

Kozí mléko je velmi užitečné i v péči o pleť

Bydlení

Kulatá zrcadla jsou velmi trendy. Musíte ale vědět, kam je dát

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu