Iva Janžurová: Těžká operace! Je v ohrožení života?

 Celebrity 
23. února 2016 04:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Iva Janžurová skončila v nemocnici a na operačním sále! archiv ČT
Česká herecká legenda Iva Janžurová skončila v nemocnici. Musela podstoupit akutní operaci srdce. V současné době je ve stabilizovaném stavu na oddělení JIP Vinohradské nemocnice a všechny své závazky musela zrušit.

Čtyřiasedmdesátiletá herečka Národního divadla podstoupila poměrně komplikovaný zákrok.

"Jednalo se o náhradu aortální chlopně, operace probíhala standardně a trvala v celkové anestezii dvě a půl hodiny. Pacientka již byla přeložena na jednotku intenzivní péče. Po hospitalizaci bude následovat zhruba třínedělní lázeňská péče a soustředěná rehabilitace," uvedl pro web Činohry Národního divadla přednosta Kardiocentra Nemocnice Na Homolce MUDr. Ivo Skalský.

„Těším se na všechny diváky a slibuju, že nic nezameškám a všechno společně doženeme,“ vzkázala nemocničního lůžka Iva Janžurová.

"Inscenace Les a Mikve s Ivou Janžurovou, které uvádí Stavovské divadlo, budou v březnu nahrazeny jinými tituly z repertoáru. Diváci mohou ve stejný den navštívit náhradní představení, nebo svoje vstupenky vrátit v místě zakoupení. Náhradní reprízy inscenace Audience u královny se odehrají na podzim tohoto roku," uvedlo vedení divadla

Herečka chce po propuštění domů, kam by se během dvou tří týdnů mohla vrátit, odpočívat. A pracovat pozvolna. Za sebou má účinkování v novém filmu Michala Davida Decibely lásky!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Petra Nesvačilová ukázala těhotenské bříško a prozradila, že si porod představuje jako mejdan s...

Styl

Renata (56): Dcera za mnou po narození vnoučat téměř nejezdí a půjčovat mi děti nechce, že je...

Tech

Budoucnost vojenské přepravy. Raketoplán Dream Chaser přepraví náklad i vojáky kamkoliv na Zemi do tří...