Sebevražda v divadle! Tenhle herec to viděl!

 Celebrity 
03. února 2016 04:54 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Igor Bareš je stále v šoku! archiv Nova
Chvíle hrůzy prožil herec Igor Bareš a desítky diváků přímo v brněnském Národním divadle. Sebevraždu skokem z výšky zde chtěl spáchat jeden z techniků. Nakonec s těžkým zraněním skončil v nemocnici. Proč si muž vybral zrovna tuto chvíli, není jasné. Zřejmě chtěl ještě šokovat.

Bareš se pořádně z události, která se stala o víkendu, nemůže vzpamatovat. „Tohle jsem nezažil. To bylo šílené,“ nechal se herec slyšet.

Paradoxem je, že se hrálo představení s názvem Je třeba zabít Sekala, které existuje dokonce jako film. A ke smrti na jevišti bylo opravdu velmi blízko.

Bareš měl jít zrovna na scénu, když technik skočil směrem do hlediště z technické části jeviště. „Ten člověk nezemřel, ale ležel tam, sténal. Byl dost polámaný. Okamžitě zavolal někdo záchranku. Představení jsme už nedohráli,“ uvedl herec k dramatické události, kterou by si snad nevymyslel ani ten nejhorší scénárista.

Nešťastník bojuje v nemocnici na ARO o život. Pokud ho lékaři zachrání, hrozí mu trestní stíhání za obecné ohrožení. Ohrozil totiž lidi v divadle. Podle všeho byly za pokusem o sebevraždu osobní problémy.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Daniel Landa se po koronavirových skandálech vrací k hudbě

Styl

Domácí kyslíková terapie je snadnou cestou ke zlepšení stavu pleti

Dům a zahrada

Kdo chce mít na jaře krásný trávník, musí se v zimě vyvarovat časté chyby a navíc jej v únoru správně...

Zavřít reklamu