Dara Rolins a rakovina: Snad nevyhodila nemocnou manazerku?

 Celebrity 
23. prosince 2015 03:01 / redakce
  0   0
Dara Rolins se pokusila ulevit nemocné manažerce Evě Skallové a pořídila si pomocníka Profimedia
Se zákeřnou rakovinou se už podruhé ve svém životě pere pravá ruka a blízká přítelkyně Dary Rolins (46), manažerka Eva Skallová. Protože podstupuje poměrně náročnou léčbu, musela to zpěvačka řešit. Jak sama prozradila na sociální síti, většinu věcí nyní převzal nový manažer.

"Píšu dnes tak trochu na popud a se svolením Evičky," napsala na profilu na sociální síti. A pokračovala: "Mnoho z vás, zda už moji fanouškové nebo pořadatelé jste se často na Evičku ptali, hledali ji po mém boku zda už v práci nebo na fotkách z našich pravidelných, legendárních holčičích dovolených. Evička je nemocná. Bojuje s rakovinou a my všichni, kteří ji milujeme, bojujeme s ní," napsala Dara Rolins.

Proto, aby Dara odlehčila manažerce od práce a starostí, aby se mohla soustředit na potřebnou léčbu, povolala na pomoc kamaráda, roadmanagera Lukáše, který dočasně převezme agendu a vše potřebné. O zbytek se bude Skallová starat v rámci svých možností. Hlavně alespoň trochu práce ji odpoutá od přemýšlení o nemoci, kterou určitě porazí. Všichni v to věří.

"Je pro mně nesmírně těžké napsat těchto pár vět tak, aby dávaly smysl, aby vysvětlily mnoho okolnosti, souvislosti, důsledky. Ale protože zpráva o její zdravotním stavu už jistě překročila hranice vnitřně soukromého embarga, rozhodli jsme se s Evičkou touto formou poděkovat všem, kteří už jí i mě poslali hromadu povzbuzujících slov. Ani nevíte, jak MOC to pro nás znamená! Vážíme si vaší lásky, empatie a potřeby vyslat směrem k Evičce pozitivní energii," dodala Rolins.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nachystejte ptákům na zimu krmítko i se správným krmením

Styl

Pečujte o své zdraví obyčejnými produkty přírody. Zkuste třeba starý trik s česnekem

Bydlení

Jak vyčistit kachličky a spáry? Zničte snadno mastnotu, špínu i plíseň

1. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

2. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

3. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

4. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

5. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

Zavřít reklamu