Smutná Petra Janů: Smrt v rodině!

 Celebrity 
30. listopadu 2015 10:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Zpěvačka Petra Janů přišla o dalšího osudového člověka facebook
Zpěvačka s jedním z nejsilnějších hlasů u nás Petra Janů přišla před čtyřmi lety o manžela, který zemřel na rakovinu těsně před Vánocemi. Letošní svátky budou pro Slavici ještě o něco smutnější. Přišla i o svého tatínka, který nedávno také odešel.

„Přišla jsem před pár týdny o tátu, nebyl na tom zdravotně dobře,“ uvedla Petra Janů, která jezdí po České republice s Věrou Špinarovou v rámci jejich velmi úspěšné tour.

S otcem Václavem, s nímž před lety vystoupila v rámci natáčení své 13. komnaty, trávila Vánoce a jezdila za ním za Prahu, jak jí to jen čas dovoloval. Postarala se o něj i v době, kdy už nic nemohl a zajistila mu skvělou péči.

Také proto zpěvačka Vánoce moc nemusí. „Je to období, kdy jen vzpomínáte na ty, které už nejsou mezi námi, co jste jim nestihli říct a rádi řekli. Nemám prostě Vánoce moc ráda. Beru je spíš jako svátky, kdy si odpočinu a relaxuju,“ přiznala Janů, která je jinak spokojená a i pracovně se jí daří.

Na svátky bude s přáteli na chalupě a koncem roku odletí za teplem. „Čekají mne Maledivy, pojedu si prohřát kosti a nabrat síly na další kolotoč, který mě čeká začátkem roku,“ podotkla Petra Janů, kterou jako každý rok čekají plesy a různé firemní a společenské akce.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Menstruační houba jako alternativa k tamponům. Je čistě přírodní, použít lze opakovaně a můžete se s...

Tech

Takzvaný projekt Manhattan byl vyvrcholením snahy Američanů o sestrojení a použití jaderné bomby. Na konci...