Naštvaní fanouškové drtí Kluse: "Jsi vyhulený mozek!"

 Celebrity 
30. listopadu 2015 04:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Tomáš Klus si s vyjádřením hodně naběhl. Fanouškové ho začínají mít plné zuby! Profimedia
Tomáš Klus je podivín, bojkotuje Českého slavíka a to i tehdy, když je sám oceňován. Nelíbí se to některým jeho kolegům, pořadatelům, ale i fanouškům. Prý proto, že jen "hulí" a hraje si na něco, co není, myslí si mnozí. Teď ale přišel s reakcí, která spustila další akci. Lidé v komentářích ho rozhodně nešetřili.

Klus popřel, že by dělal to, co o něm některá média tvrdí a upřímně myslí si řada lidí, kteří s ním spolupracují nebo jej potkávají. A sice to, že "hulí", jinak by totiž nebyl tak podivný, jak si jiní myslí.

Sám zpěvák má ale k tomu, že na Slavíky už nechodí, své důvody. Ty také poměrně podrobně popsal ve svém vyjádření a pojal je až básnicky. Už to samo o sobě o něčem svědčí.

"Přemýšlím, jak napsat Děkuji a necítít se jako pokrytec. Už tak dost na tom, že jsem se prokouřil k nepokoře. Jak zarážející pro mne, že touto spekulací ohání se i ten, co jsem před ním dřív kloBouček smekal, páč profesionalitu svou vkusem dokazoval. Bulvár je však stejně zhoubnou drogou, jako ty bobule, co mi předepisuje. Bohužel to ukazuje na skutečnost, že konzerva v níž nejde o zlato, nýbrž o pozlátko pomalu, ale jistě bere za své," napsal na profil na sociální síti krátce poté, co ho mnozí začali kritizovat, protože nepřišel ani tehdy, když i těžce nemocný Karel Gott do Státní opery přišel.

"Ve své podstatě je mi to líto, ale sama si podepsala Ortel tím, že jde na ruku sprostotě. Má zdravice, přátelé, jest vyjádřením postoje k oné kratochvíli. Neposlat nic, to by nebylo fér, neboť nic zlého mi nikdo tam nikdy neprovedl, ale poslat „Jupí děkuju“ s ohledem na fakt, že se tam už tři roky snažím nebejt, to bych si naplival. Děkuji vám za hlasy, které třeba přispěly k tomu, že Slavíka neovládla krajní pravice. Těším se na vás na koncertech, které se rýsujou! Lásku, T.,“ doplnil Klus.

Jenomže fanouškové a další lidé pod jeho vyjádření začali psát desítky komentářů a nejsou tedy pro zpěváka rozhodně lichotivé!

„Prober se už! Byly časy, kdy jsi za ten hlas stál, ale poslední dobou bych Ti dala spíš kopačku, víš kde.... ! Tvoje proslovy jsou jen vyhulené slátaniny… A Tvůj projev na Slavíku byl ubohý, jako jsi teď momentálně Ty sám..“ píše se v jednom komentu.

„Musím bohužel souhlasit, jsem z něho hrozně zklamaná, ty slátaniny, co mu padají z pusy, fakt ukazují na vyhulený mozek. A já ho tolik žrala za jeho písně, pohled na život, který je v tuhle chvíli už hodně mimo. Takže za mě už opravdu ne, trapné a nevkusné!," reaguje další.

"Mě Tomáš zklamal už dávno. Koncerty už nejsou to, co bývaly. Dříve mě opravdu nabíjel energií. Na posledním se ovšem sral do politiky, do prezidenta, zbytečné halooo.. Jasně, že nikdo nechce válku, a tak mu to nadšeně fanoušci odsouhlasili, "buuu, nechceme válku.." Divím se, že neřvali Klus na Hrad. Zpěvák by měl zpívat, Klus není KRYL! I když ho k němu neprávem přirovnávají!! Je to neúcta, neúcta k autoritám a včera to byl vrchol nevkusu vůči Karlovi Gottovi," dodává další diskutující!

Jak je vidět, Klus si z toho asi nic moc nedělá a pořád si bude vést tu svou. Teď si dává roční pauzu. Kromě natáčení seriálu Na vodě, kde hraje hlavní roli s Lukášem Langmajerem, nechce nic moc dělat. Jen se věnovat rodině, protože čekají s manželkou Tamarou druhé dítě!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Ukázalo se, že Madonna ve své sbírce skrývá dávno ztracený obraz. Měl zmizet z Francie koncem 1. světové...

Styl

Začal čínský nový rok ve znamení králíka. Pro většinu znamení zvěrokruhu by to měl být skvělý rok....

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte