ŠOK! Justin Bieber sexuálně obtěžoval děti! Celkem 931krát!

 Celebrity 
12. března 2017 03:20 / Marek Pokorný
  0
📷
1 fotografie v galerii
Tenhle sympaťák se vydával za Justina Biebera a měl sexuálně zneužívat děti! archiv
Tak to je šok! Justin Bieber prý sexuálně obtěžoval děti! Nyní byl obviněn z 931 sexuálních činů! Naštěstí nejde přímo o kanadskou pěveckou hvězdu, ale o šmejda, který se za něj vydával.

Nejde však o nějakého asociálna se základním vzděláním, který ve škole pětkrát propadl. „Jedná se o 42letého vysokoškolského profesora, který se za zpěváka Justina Biebera vydával,” řekl vyšetřovatel případu. 

Učitel Gordon Douglas Chalmers pochází z australského Queenslandu. Za maskou spořádaného učitele se totiž schovával úchyl, jenž se na internetu vydával za slavného zpěváka. A jako idol pak obtěžoval děti po celém světě, od nichž se mimo jiné snažil dostat nahé fotky!

„Gordon pak mimo jiné podle obžaloby 3 děti znásilnil, dalších 5 vážně sexuálně obtěžoval a od více než 270 získal jejich fotky či jiný materiál se sexuálním podtextem,” dodal vyšetřovatel. 

Muž už byl přitom v minulosti trestně stíhán. Jak tedy mohl takový úchyl učit děti? To nikdo nechápe…! Sám zpěvák Justin Bieber je zase v šoku, že někdo zneužil jeho jméno! 

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Mladá manželka Beckhama pláče na Instagramu. Od té doby, co vyšlo najevo, že se nesnáší se svou tchýní...

Styl

Tuk na pažích má různé příčiny: Axilární prsní tkáň, hormonální změny a další důvody, proč se...

Dům a zahrada

Lesní jahody lze pěstovat i na balkoně. V kvalitní půdě s mírně kyselým pH vám porostou dokonce lépe...