Dagmar Havlová v slzách! Smrt jí vzala prvního osudového muže! Byla u toho, když umíral!

 Celebrity 
12. listopadu 2015 00:05 / redakce
  0
📷
5 fotografií v galerii
Radvít Novák byl pro Dagmar Havlovou, tehdy Veškrnovou zásadním mužem jejího života archiv
Bývalá první dáma Dagmar Havlová v slzách! Smrt jí vzala jejího prvního osudového muže, novináře, nyní moderátora Radvíta Nováka. Ten byl otcem její jediné dcery Niny. I když se rozešli před 35 lety, zůstali přátelé. Dagmar byla tou, která držela Nováka za ruku, když vydechl naposledy!

"Jsem šťastná, že mi Bůh dovolil, držet ho za ruku, když se odebral k němu," napsala na sociální síti Havlová.

O smrti Nováka informoval jeho kolega informoval na sociální síti jeho kolega Radko Kubičko, který s ním spolupracoval na Českém rozhlase 6. Zde Radvít Novák pracoval jako moderátor, redaktor, ale i režisér některých pořadů a byl mezi kolegy velmi oblíbený.

Jaká byla příčina úmrtí bývalého manžela Dagmar Havlové, není přesně jasné. Podle Havlové měl problémy se srdcem. Novák také trpěl těžkou nadváhou.

Pro Havlovou byl velmi zásadním mužem. Byli spolu pět let a přestože se jejich cesty rozešli, zůstali přátelé, kteří spolu uměli komunikovat. Na svého tátu nedala dopustit ani dcera Havlové, Nina. Její děti také zároveň ztratily dědečka.

Dagmar Havlová tak přišla o dva muže svého života. Před čtyřmi lety o Václava Havla. V uplynulých letech pak i o své milované rodiče. Nedávno jí zemřela i milovaná psí společnice. Nyní drží ex první dámu nad vodou práce dcera Nina a její rodina.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na...