Co má kráska Táňa Kuchařová s Mádlem? Ondro Brzobohatý, neměl by ses začít bát?

 Celebrity 
11. listopadu 2015 10:45 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Pohledy, šeptání do ouška, letmé dotyky... no, být Ondrou Brzobohatým, tak se asi bojíme o Táňu Kuchařovou Profimedia
Lehké doteky, polibek na tvář, flirtující pohledy, tak nějak to včera vypadalo na tiskovce České televize k vánočnímu schématu. Vedle sebe se tam objevil herec Jiří Mádl s krásnou Táňou Kuchařovou a herečkou Eliškou Jansovou. Zatímco druhou jmenovanou bral Jirka spíš kamarádsky, s tou první to vypadalo úplně jinak.

"Smáli se, bavili se a tak jako Jirka celou dobu po Táně koukal, nemohla ani ona odtrhnout zrak od něj. I když on není žádný velký krasavec a na Ondru Brzobohatého (s kterým Kuchařová chodí) rozhodně nemá, charisma je jedna věc a vzhled druhá.

Neměl by se tedy Ondřej Brzobohatý začít obávat soka v lásce? Zřejmě asi ne. Všechno mezi Mádlem a Kuchařovou byla jen nevinná hra pro pár fotografů a kamarádské pokukování. Nicméně člověk nikdy neví, čert nikdy nespí a Jirka je podle všeho momentálně single.

Rozhodně ale všechny tři uvidíme o Vánocích. Zatímco s Eliškou Jansovou si zahrál v pohádce, s Táňou si střihne roli hokejisty, jehož ženu, kterou mu nejkrásnější žena světa hraje, mu bude svádět Adrian Jastraban.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Denisa Nesvačilová vytasila svoje dlouhé nohy v pánském časopise, zatímco opilá Vignerová vykasala sukni

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Dům a zahrada

Připravte domácí hnojivo ze zbytků, které by skončily v koši. Banánové slupky jsou bohaté na živiny a...