Zrada Michala Horáčka? Z vyjádření, proč nepozval dceru svého kamaráda Hapky na koncert k jeho poctě, budete v šoku!

 Celebrity 
01. listopadu 2015 04:00 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Michal Horáček a Petr Hapka byli prý dobří přátelé! Textař se však k dceři svého kamaráda nezachoval asi úplně nejlépe Profimedia
Petr Hapka (✝70) žije! To není konstatování fanoušků, kteří by snad nevěřili tomu, že před rokem geniální skladatel odešel na vždy, ale název mega koncertu, jenž se 25. listopadu uskuteční v pražské O2 aréně. Paradoxem však je, že jeho hlavní pořadatel, textař Michal Horáček pozval na jeviště kde koho, ale dceru toho, o němž to všechno je, nikoli!

"Je to koncipováno tak, že vystupovat budou ti, kteří s tátou zpívali, hráli, vystupovali, což já nejsem," řekla pro VIPstory.cz dcera Hapky, zpěvačka, šansoniérka Petra Hapková.

Ta je velmi loajální k tomu, že jí logicky musí mrzet, že ač ona z rodiny jediná jde přímo ve šlépějích svého otce, na pódium si prostě nezazpívá. Byť zpívá otcovy věci, byť se o něj, když byl mnoho let nemocný a v poslední době s Alzheimerem hodně bojoval, byla to právě ona, kdo o něj pečovala, nedostala šanci.

"Já to neřeším, tak to je a nechci to nějak rozebírat. Samozřejmě, že mě to mrzí, ale proč se tím zabývat," přiznala Hapková.

Horší ale je vysvětlení Michala Horáčka, o kterém si řada Hapkových přátel vypráví, že takový přítel s ním nebyl a viděl za vším jen byznys a svůj úspěch. Horáček koncem týdne v jednom rozhlasovém rozhovoru vysvětloval, proč Petra Hapková nebyla pozvána jako účinkující. Nechal se slyšet, že: "ona zpívá v klubech, hlavně tedy v klubech", a že s otcem nikdy nevystupovala, proto se takříkajíc nehodila do konceptu programu.

Zatímco Horáčkova dcera Ruth na koncertě vystoupí, byť s ním zpívala asi jen jednu písničku, dcera Petra Hapková má smůlu.

"Chápu, že Petra s tátou nebyla na jednom jevišti, ale tohle, co udělal, je od něj sprosté. Už z úcty k Petrovi, vždyť pořád vykládá, jak to byl jeho blízký přítel a vlastně jeho dceru, která se o nemocného Petra tolik let starala, úplně zazdil! No on byl vždycky dost egoistickej a myslel hlavně sám na sebe," řekla VIPstory.cz Hapkova dlouholetá kamarádka, která prý zdá i pozadí vztahů mezi Hapkou a Horáčkem a rozhodně nebyly tak idylické.

"Ono to bylo všechno maličko jinak, ale nesluší se to rozebírat. Jen si myslím, že Horáček Hapkovi za mnohé vděčí a Horáček by se od Hapky mohl učit, aspoň, co se přístupu k věcem nebo lidem týče," dodala známá.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Co s hromadou polen. Zapomeňte na sekeru, vezměte si na pomoc štípačku na dřevo

Styl

V době koronaviru si musíme pedikúru dělat sami. Využijte triky profíků

Bydlení

Jak zútulnit i hodně malý balkon pro příjemné posezení

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu