Česká Angelika slaví neuvěřitelné jubileum! A to má za manžela "zajíce"!

 Celebrity 
23. srpna 2015 00:06 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Libuše Švormová slaví životní jubileum. Na svůj věk se necítí a má ráda život! Profimedia
Její hlas znají všichni. Její tvář, dá se říct, taky. Herečka Libuše Švormová, která propůjčila hlas slavné Angelice, oslaví dnes své 80. narozeniny. Rozhodně na to nevypadá. A ke všemu má o 18 let mladšího manžela.

Právě po boku Jana Patery Švormová jen září a vlastně nestárne.

"Budu ráda, když se toho dožiju. Jinak mne nic zásadního netrápí. Tak přiměřeně mému věku. Jsem spokojená, nemohu si stěžovat," svěřila se před svými narozeninami herečka.

S manželem žijí řadu let v paneláku a neměnili by. Nechtějí ani chalupu, ani vilku. V sídlištním bytě jsou spokojení. Pokud mají čas, cestují a užívají si života.

Švormovou proslavil dabing Angeliky, ale i dalších zahraničních hereček. U nás pak ale také celá řádka filmových, televizních a divadelních rolí. Kromě práce má ráda domácí pohodu a na manžela Jana pěje chvály.

"Skvěle se o mě stará, doma vše zařídí, všude mě vozí. Je to můj poklad," usmívá se česká Angelika Libuše Švormová, která chystá jen malou, skromnou, spíš rodinnou oslavu.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Felix Slováček je až neuvěřitelně vitální: S partou přátel navštívil lyžařské středisko v Cavalese....

Styl

Trendem letošního roku je japonský střih Hime cut. Tento jemný, elegantní a zároveň extravagantní účes...

Tech

Archeologický objev pod hradem Loket: Pozůstatky z 11. století odhalují dávnou historii